پیش اظهاری قبل از رسیدن کالا به گمرک

 پیش اظهاری قبل از رسیدن کالا به گمرک

 پیش اظهاری قبل از رسیدن کالا به گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، پیش اظهاری قبل از رسیدن کالا به گمرک می باشد. این اقدام در جهت تسهیل و توسعه تجارت انجام می شود. کی طی آن واردکنندگان کالا برای تعیین ارزش کالای وارداتی خود قبل از ورود آن کالا به کشور اقدام ارسال ثبت اطلاعات مربوطه به کارشناسان گمرک ایران می کنند تا شناسه ارزش کالا پیش از رسیدن کالا به گمرک داخل کشور در سامانه جستجوی شناسه ارزش قرار گیرد. با این شیوه، واردکنندگان کالا پیش از ثبت سفارش، از میزان هزینه گمرکی کالای مربوطه آگاه می شوند که سبب می شود تا چشم انداز صحیحی از مقرون به صرفه بودن کالا در اختیار واردکننده قرار گیرد  همچنین لازم به ذکر است که با انجام پیش اظهاری قبل از رسیدن کالا به گمرک با این کار هيچ وجه نياز به ثبت اطلاعات در سامانه اي ديگر نيست و صاحبان كالا مي توانند پس از بارگيري كالا در مبدا صرفا بر اساس اطلاعات ثبت سفارش و بارنامه خود اقدام به اظهار كنند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

مزیت های پیش اظهاری قبل از رسیدن کالا به گمرک

بی نیازی از استفاده اسناد کاغذی، لازم نبودن به انجام تشریفات گمرکی، جلوگیری از فساد کالا، کاهش زمان ترخیص کالا، رصد آسان کالا توسط نهاد های نظارتی و …. از جمله مزیت های پیش اظهاری برای تاجران به خصوص تاجران مواد غذایی و فاسد پذیر می باشد. با انجام این عمل روند ترخیص کالا از گمرک نیز با سرعت بیشتری انجام می گیرد و سبب می شود از هزینه های گزاف انبارداری کالا جلوگیری شود.

اسناد مورد نیاز برای پیش اظهاری قبل از رسیدن کالا به گمرک به شرح زیر است:

  • بارنامه کالا
  • ثبت سفارش
  • فاکتور کالا
  • عدلبندی در صورت نیاز
  • گواهی مبدا
  • و …

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهرمندی از نیروهای توانمند و با تجربه خود در زمینه بازرگانی آماده خدمت رسانی به شما واردکنندگان و صادر کنندگان عزیز در تمامی مراحل تجارتتان می باشد. این شرکت با دوراظهاری صحیح  از بروز تاخیر زمانی در  ترخیص کالای شما جلوگیری کرده و تجارتی پر سود و موفق را برای شما عزیزان به ارمغان خواهد آورد. این شرکت خدمات متنوع دیگری از قبیل ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا و … در جهت رفاه حال تاجران عزیز ارائه می دهد و شما در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه پیش اظهاری قبل از رسیدن کالا به گمرک و … می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 -02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *