صادرات کالا به روسیه

صادرات کالا به روسیه

از دیگر خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان صادرات کالا به روسیه است. همانطور که میدانید محصولات کشاورزی ایران از کیفیت بالایی برخوردار است و به بسیاری از کشورها از جمله کشور روسیه ارسال می شود. انواع بسیاری از میوه جات و سبزیجات ایران مثل: هندوانه، خیار، انگور، کیوی، پسته، گوجه فرنگی، پیاز، فلفل و حتی برخی از داروها به کشور روسیه صادر می شوند. هم اکنون در کشور ما تولید این محصولات انبوه و با کیفیت می باشد و ایران از بابت صادرات آنها با مشکلی مواجه نیست. ایران در سال ۹۶ حدود ۲۲۳ میلیون دلار کالا به روسیه صادر کرده است که ۷۰% آن مواد غذایی بوده است. چراکه روسیه یک کشور صنعتی است و به واردات نیازمند است. البته مشکلاتی در زمینه حمل و نقل، مشکلات بانکی، مشکل ویزا… نیز وجود دارند و دولت برای رفع این قبیل از مشکلات تدابیری اندیشیده است و تا حدودی از شدت این مشکلات کاسته شده است.

مراحل صادرات کالا به روسیه

۱- اولین اقدام شناخت بازار های خارجی است. شما برای صادرات باید بدانید کشور مقصد به چه کالاهایی نیاز دارد و راه های نفوذ جهت صادرات کالا را بدانید.

۲- صدور پروفرما: که حاوی اطلاعات کالا و فروشنده آن می باشد.

۳- بسته بندی کالا: که طبق توافق طرفین می باشد.

۴- تعیین قیمت صادراتی کالا: جهت انجام این امر شخص صادر کننده میبایستی به کمیسیون نرخ گذاری مراجعه نماید.

۵- کسب مجوز (در صورت نیاز) جهت صادرات کالای مربوطه

۶- حمل و اظهار کالا به گمرک: پس از ورود کالا به دروازه گمرک کشور کالا مورد نقد و بررسی گمرک قرار می گیرد و سپس پروانه صادراتی اخذ می گردد.

۷- حمل و بیمه نمودن کالا برای ارسال به کشور مقصد: شخص صادر کننده تدارکات حمل کالا به کشور مقصد را با یکی از شرکت های حمل و نقل انجام میدهد و کالای خود تا ارسال به مقصد بیمه می نماید.

۸- دریافت گواهی بازرسی کالا در صورت درخواست خریدار: که صدور آن از طرف شرکت هایی صورت میپذیرد که مورد توافق طرفین باشد.

۹- صدور فاکتور و دریافت گواهی مبدا: صادرکننده میبایستی بعد از انجام همه این امور فاکتور فروش کالای خود را صادر کند و به تایید اتاق بازرگانی کشور مبدا برساند و سپس اتاق بازرگانی گواهی مبدا را صادر می نماید.

۱۰- ارسال کالا به کشور مقصد: صادرکننده پروانه صادراتی را به شرکت حمل و نقل ارائه میکند و شرکت مورد نظر طبق آن بارنامه حمل کالا را صادر میکند و کالا را از گمرگ کشور مبدا بارگیری نموده و به کشور مقصد حمل می نماید.

متخصصین شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه مفید در کلیه امور مرتبط با تجارت، کلیه مراحل فوق را برای شما تاجران عزیز انجام میدهد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه در امر صادرات، واردات و ترخیص کالا از کلیه زوایای مربوط به تجارت آگاهی کامل دارند و شما تاجران عزیز میتوانید با آسودگی خاطر کلیه امور را به دست کارشناسان ما بسپارید. کارشناسان ما با تبحر و تخصصی که دارند، کلیه مراحل فوق را با صرف کمترین وقت و هزینه برای شما انجام میدهند. شما می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *