صادرات و ترخیص فرش از گمرک

صادرات و ترخیص فرش از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان صادرات و ترخیص فرش از گمرک میباشد. کارشناسان باتجربه و متخصص ما در امر صادرات و ترخیص فرش، با ارائه مشاوره بازرگانی تخصصی و مراحل و مشکلات صادرات فرش و بازارهای مناسب برای صادرات شما عزیزان را راهنمایی میکنند. زیرا متاسفانه به علت مشکلاتی همچون افزایش هزینه اولیه برای تولید فرش، وجود دلالان فرش، وجود فرش های بی کیفیت چینی و هندی در بازار های جهانی به نام فرش ایرانی، عدم توجه کارشناسان تولید کننده و صادرکننده فرش به فرهنگ های گوناگون و سلایق ملل مختلف در رنگ و طرح فرش و … باعث کاهش رشد صادرات فرش ایران شده است. البته با وجود همه این مشکلات و هم چنین رقبای خارجی اما باز هم از لحاظ کیفیت جهانی، فرش ایران رتبه نخست را دارا است.

برخی از گمرکات تخصصی برای ترخیص فرش

صادرات و ترخیص فرش از گمرک ارومیه

گمرک شیراز

گمرک فرودگاه امام خمینی

گمرک شهید رجایی

گمرک اصفهان

گمرک سهلان

گمرک بندر امام خمینی

گمرک کرمان

گمرک بازرگان

گمرک جلفا

و….

صادرات انواع فرش

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سابقه ی طولانی که در صادرات و ترخیص انواع فرش دارد، تمامی مراحل از جمله مشاوره بازرگانی در یافتن تولید کننده داخلی برای خرید فرش، انجام کلیه تشریفات گمرکی برای ترخیص فرش، تعیین بازار های مناسب خارجی، کلیه امور حمل و نقل کالا به کشور مقصد، فروش فرش در کشور مقصد و… را عهده دار میگردد.

شرکت ما سابقه ی ترخیص انواع فرش از جمله انواع فرش و تابلو فرش دستباف ابریشمی و غیر ابریشمی، فرش نمدی، فرش گره باف، فرش بافته شده، فرش منگوله باف و…. به اقصا نقاط دنیا دارد.

بازارهای فرش ایران

فرش ایران از لحاظ کیفیت در جهان، جایگاه نخست را به خود اختصاص داده است. از بزرگترین بازارهای بزرگ فرش ایران میتوان به چین، روسیه، کشورهای آمریکای لاتین و… اشاره کرد. هم چنین باید بدانید که کشور پاکستان و امارات مرکزی برای صادرات فرش ایران به کشورهای آمریکایی هستند. در خصوص صادرات فرش کشور چین یکی از رقبای ایران است که البته هرگز کیفیت فرش های تولیدی کشور چن به پای ایران نمیرسد.

سلطان تجارت بازرگان

کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان با آگاهی و تخصص خود شما را در تمامی روند کار همراهی میکنند. شما عزیزان برای هرگونه پرسش و پاسخ میتوانید به صورت رایگان با کارشناسان شرکت ما مشورت کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *