ترخیص یونولیت از گمرک

ترخیص یونولیت از گمرک

یکی دیرگ از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص یونولیت از گمرک می باشد. یونولیت فرآورده ای به رنگ سفید می باشد که از طریق اعمال پتروشیمی ساخته می شود و در موارد بسیاری از جمله عایق دما و روطوبت کاربرد دارد. از یونولیت در ساخت و ساز و بسته بندی وسایل، ساخت یخچال هایی برای حمل و نقل دارو و فرآورده های بیمارستانی مانند خون و یا حمل و نقل محصولات دریایی همچون ماهی استفاده می شود. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتری در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی این کالا می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی یونولیت

بیشتر واردات یونوبیت از کشور های چین و برخی از کشور های اروپایی می باشد. و صادرات این کالا از ایران به کشور های همسایه نظیر عراق، افغانستان و پاکستان صورت می گیرد. تاجرانی که قصد تجارت این کالا را دارند لازم به ذکر است که واردات این دسته کالاها مجاز می باشد و مشمول شرایط خاصی نیست شما عزیزان پس از کسب اطلاعات اولیه می توانند به واردات این کالا اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره به کتاب مقررات واردات و صادرات مظالعه نمائید و یا در صورت تمایل با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص یونولیت از گمرک
ترخیص یونولیت از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان درخصوص ترخیص یونولیت از گمرک:

ترخیص انواع یونولیت

ترخیص یخچال یونولیت

ترخیص یولیت عایق وسایل الکترونیکی

ترخیص یونولیت برای ساخت و ساز ساختمانها

ترخیص یونولیت عایق حرارتی

ترخیص یونولیت عایق صدا

ترخیص یونولیت نازک

ترخیص یونولین سفید

ترخیص یونولیت پهن

ترخیص انواع پلاستوفوم

ترخیص انواع آکاسیف

ترخیص انواع پلی استرین انبساطی

و ……

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها سابقه مفید و عملی خود در زمینه تجارت بین الملل آماده خدمت رسانی به شما واردکنندگان و صادر کنندگان عزیز کشورمان می باشد. این شرکت با خدمات متنوع خود مانند ثبت سفارش، ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، حواله ارز، اخذ مجوز قانونی، خرید کالا و … در صدد است تا رضایت و اعتماد شما را کسب کند و موجبات همکاری دوستانه ای را با شما تجارعزیز به وجود بیاورد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص یونولیت از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.