ترخیص یونجه از گمرک

ترخیص یونجه از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص یونجه از گمرک می باشد. یونجه یکی از مهمترین غذاهای دام هاست. همچنین یونجه دارای خاصیت درمانی فروانیست و به همین علت از عرق آن یونجه و خود یونجه در طب سنتی استفاده می شود. یونجه بیشتر در کویر می روید  و در حال حاضر شبه قاره به وفور کشت می شود. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی یونجه می پردازیم.

تجارت و بازرگانی یونجه

صادرات یونجه از ایران بیشتر به کشور های عراق، عربستان، کشورهای حاشیه خلیج فارش و کشور هایی اروپایی می باشد. برای تجارت و بازرگانی این این گیاه پرسود باید طبق قوانین و مقررات عمل نمایید. برای این منظور باید به بخشنامه های صادرشده در این بخش مراجعه کرده و طبق اصول مصوب آنها به اخذ مجوزات لازم از سازمان ها و ارگان های مخصوص بپردازید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی رو به رو خواهید شد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری در این خصوص در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص یونجه از گمرک
ترخیص یونجه از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص یونجه از گمرک:

ترخیص انواع یونجه

ترخیص عرق یونجه

ترخیص یونجه خشک شده

ترخیص بذر یونجه

ترخیص یونجه یزدی

ترخیص یونجه بغدادی

ترخیص یونجه بمی

ترخیص قره یونجه

ترخیص نیک شهری

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص یونجه

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص بذر یونجه در ردیف 12092100 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص یونجه به صورت زبره وبهم فشرده به صورت حبه در ردیف 12141000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها و گیاهان و سبزیجاتی مانند یونجه یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال کنید، تا کارشناسان و مشاوران کاردان ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند ترانزیت و ترانشیبپ را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تجار گرامی تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار و مشاوران زبده امیدواراست بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص یوجه از گمرک می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.