ترخیص گیلسونایت از گمرک

ترخیص گیلسونایت از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص گیلسونایت از گمرک می باشد. گیلسونایت یک ماده معدنی سفت و سخت و براق مانند قیر می باشد. که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. گیلسونات نوعی ماده پودر مانند به رنگ قهوه ای تیره تا سیاه می باشد. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتری در خصوص نحوه تجارت و بازرگانی این کالا می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی گیلسونایت

اکثر واردات گیلسونایت از کشور های چین، کره، فرانسه و …. می باشد. واردات گیلسونایت در چهار چوب ضوابط و قوانینی می باشد. برای واردات و ترخیص کالا از گمرک باید طبق اصول صادر شده در بخشنامه ها عمل نمایید برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده در این خصوص مراجعه نمایید به دلیل تغییرات و بروز رسانی بخشنامه ها و قوانین نمی توان دقیقتر در این خصوص توضیح داد.  برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین با مشاورین ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص گیلسونایت از گمرک
ترخیص گیلسونایت از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص گیلسونایت از گمرک:

ترخیص انواع گیلسونایت

ترخیص گیلسونایت پوششی ضد آب

ترخیص گیلسونایت مورد استفاده در الوار

ترخیص گیلسونایت مورد استفاده در عایق

ترخیص گیلسونایت مورد استفاده در روغن حلال

ترخیص گیلسونایت مورد استفاده در قیر

ترخیص گیلسونایت مورد استفاده در جوهر

ترخیص گیلسونایت مورد استفاده در پودر چاپگر

ترخیص گیلسونایت مورد استفاده در سیمان

ترخیص گیلسونایت مورد استفاده در نفت

ترخیص گیلسونایت مورد استفاده در آسفالت

ترخیص گیلسونایت مورد استفاده در ماسه

ترخیص گیلسونایت مورد استفاده در ریخته گری

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب ترخیص کالا، ترخیص کار مناسبی برای ترخیص گیلسونایت می باشد. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید. تا کارشناسان و مشاوران زبده ما در بنادر و گمرکات مراحل را از ثبت سفارش تا ثبت اظهار نامه های گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند حمل و نقل را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر تحویل دهد. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کارمتخصص و مشاوران توانمند در ترخیص گیلسونایت از گمرک امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.