ترخیص گونی از گمرک

ترخیص گونی از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص گونی از گمرک می باشد. گونی نوعی کیسه الیافی یا پارچه ای می باشد که برای حمل و نقل محصولات کشاورزی، محصولات ساختمانی، و حمل و نقل آرد های نانوایی ها و ….  اشاره کرد. گونی ها دارای انواع مختلفی هستند کعه در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی گونی

اکثر واردات گونی از کشور چین می باشد. صادرات گونی از ایران نیز به ترکیه می باشد. برای تجارت و بازرگانی این کالا باید بر طبق قوانین مصوب شده عمل کرد برای این منظور باید به بخشنامه های صادره از طرف ارگان ها و سازمان های ذی ربط مراجعه کرد و بر طبق آنها به اخذ مجوزات لازم پرداخت. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. تغییرات مداوم بخشنامه ها امکان بارگذاری آنها را در این مقاله از ما سلب کرده است. شما تجار محترم می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر در زمان اقدام به تجارت این کالا با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص گونی از گمرک 2

ترخیص گونی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص گونی از گمرک:

ترخیص انواع گونی

ترخیص گونی پارچه ای

ترخیص گونی الیافی

ترخیص گونی چتایی

ترخیص گونی کنفی

ترخیص گونی شاهدانه

ترخیص گونی پروپیلن

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال کنید، تا کارشناسان و مشاوران کاردان ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرآیند ترانزیت و ترانشیبپ را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تجار گرامی تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار و مشاوران زبده امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص گونی از گمرک می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.