ترخیص گوانیدین نیترات از گمرک

ترخیص گوانیدین نیترات از گمرک

ترخیص گوانیدین نیترات از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص گوانیدین نیترات از گمرک می باشد. گوانیدین نیترات یک ترکیب شیمیایی با شکل ظاهری جامد و سفید می باشد. گوانیدین تا زمان جنگ جهانی دوم به عنوان ماده منفجره استفاده داشته است. اما نیترات های گوانیدین قابلیت زیادی برای حل شوندگی در آب و الکل را دارند. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتری در خصوص تجارت و بازرگانی گوانیدین نیرات می پردازیم.

واردات گوانیدین نیترات

واردات گوانیدین نیترات بیشتر از کشور های اروپایی صورت می گیرد. شما تجار عزیز برای تجارت و بازرگانی این محصول نیاز به اخذ مجوز هایی از سازمان ها و ارگان های ذی ربط خواهید داشت. برای اطلاع از مجوز های مورد نیاز برای تجارت و بازرگانی این محصول باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید. به دلیل تغییرات مداوم و فصلی بخشنامه ها که مطابق با سیاست کشوری است مانع از توضیحات بیشتر در این خصوص می شود. به همین دلیل شما تجار و بازرگانان گرامی می توانید در زمان اقدام به تجارت این ماده با متخصصان این شرکت بازرگانی تماس بگیرید و از جزئیات بخشنامه ها با خبر شوید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت در خصوص ترخیص گوانیدین نیرات از گمرک:

ترخیص انواع گوانیدین نیترات

ترخیص گوانیدین نیترات دی سیان دی آمید

ترخیص گوانیدین نیترات اوره و آمونیوم

ترخیص گوانیدین سولفات

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص گوانیدین نیرات

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص گوانیدین نیترات در ردیف 29252930 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با حدود دو دهه تجربه در امر ترخیص کالا می تواند راهنمای خوبی برای تمامی امور تجاری شما باشد. این شرکت با به کار گیری کارشناسان و ترخیص کاران زبده آماده ارائه خدمات متنوعی از جمله ثبت سفارش، خرید کالا، ترخیص کالا، ترانزیت و ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات لازم برای ترخیص کالا، تنظیم اظهار نامه گمرکی و …….. می باشد. به دلایلی که در متن بالا ذکر شده از جمله تغییر بخشنامه ها شما قطعا به کارشناس مسلط بر بخشنامه ها نیاز خواهید داشت. پیشنهاد ما این است که شما تجار عزیز برای هرچه سریعتر انجام شدن امور ترخیص کالای خود از گمرک از کارشناسان و ترخیص کاران برای صرفه جویی در زمان و هزینه های صرف شده کمک بگیرید. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص گوانیدین نیترات از گمرک به صورت رایگان با کارشناسان و مشاوران ترخیص کارشرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *