ترخیص گندم از گمرک

ترخیص گندم از گمرک

از دیگر خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص گندم از گمرک میباشد. در همه جای دنیا از گندم برای پخت نان به صورت روزانه استفاده میشود و از این رو کالایی اساسی به شمار میرود. اما از آنجایی که ما در کشور خود نیازی به واردات گندم نداریم در حال حاضر واردات موقت گندم صرفا برای صادرات به دیگر کشور ها مجاز میباشد. اما در داخل ایران به علت عدم نیاز و اکتفای ملی و حمایت از تولید داخلی در آذر ماه سال ۹۶ واردات گندم ممنوع اعلام شده است. شرکت سلطان تجارت بازرگان با کادری متخصص، تمامی امور مربوط به واردات موقت گندم را برای شما تاجران عزیز انجام میدهد. تیم تخصصی شرکت ما با سالیان سال تجربه و تعهد و کسب رضایت مشتری آماده انجام هرگونه خدمات رسانی به شما تاجران عزیز است.

واردات گندم

طبق بخشنامه که در بالا به آن اشاره کردیم افرادی که قبل از سال ۹۳ مبادرت به ثبت سفارش نموده اند و از بانک مرکزی ارز دریافت کرده اند، میبایستی نسبت به تغییر ثبت سفارش اقدام کنند و کالاهای مورد نیاز کشور از قبیل دانه های روغنی، ذرت دامی، روغن خام، کنجاله سویا و…. را وارد نمایند. شما عزیزان میتوانید برای آگاهی بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

در صورتیکه واردات گندم به کشور آزاد بشود، شخص وارد کننده نیاز به اخذ مجوز جهاد کشاورزی برای واردات گندم دارد.

تعرفه گمرکی

کد تعرفه گندم ذیل ردیف ۱۰۰۱ قرار میگیرد. برای آگاهی از حقوق ورودی و سایر جزییات میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت با تیمی تخصصی و مجرب آماده هرگونه خدمت رسانی به تاجران عزیز میباشد. پیشنهاد متخصصین ما این است که قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید هرنوع کالایی با یک ترخیص کار حرفه ای مشورت نمایید. از آنجاییکه قوانین و بخشنامه های صادرات و واردات کشور همواره در حال تغییر هستند، شما عزیزان قبل از اقدام نیاز به مشورت با متخصصین این زمینه خواهید داشت. شرکت ما در همه مراحل از ابتدا که مشاوره بازرگانی و ثبت سفارش و خرید است تا انتهای کار که ترخیص کالا و ترخیص گندم از گمرک و حمل آن به مقصد مورد نظر شماست، یار و یاور شما تاجران محترم میباشد. شما عزیزان برای هرگونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *