ترخیص گل مصنوعی از گمرک

ترخیص گل مصنوعی از گمرک

ترخیص گل مصنوعی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص گل مصنوعی از گمرک می باشد. گل و گیاهان مصنوعی به دلیل عدم نیاز به رسیدگی مداوم، مفاوم و محکم بودن و نیز ظاهر بسیار مناسب و زیبا طرفداران زیادی دارد. یکی از موارد استفاده از گیاهان مصنوعی استفاده از چمن مصنوعی در ورزشگاه و استادیوم های ورزشی و همچنین استفاده از این گلها برای تزیین و زیبا سازی محوطه ها و اتاق هاست.

واردات گل مصنوعی

کشورچین یکی از بزرگنترین بازارهای دنیا در زمینه تولیدات گلهای مصنوعی می باشد و در این حوزه میدان را به دست گرفته و پیشتاز است. به دلیل تنوع و مدرن بودن گلهای مصنوعی این کشور، واردات این کالا به ایران از چین می باشد. همچنین برای وارد کردن این محصول نیاز به اخذ مجوز از سازمان بهداشت دارید. برای اطلاع دقیق از پروسه واردات این محصول به کشور با متخصصان ترخیص کار تحصیکرده شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص گل مصنوعی از گمرک:

ترخیص انواع گل های مصنوعی

ترخیص گل های مصنوعی دیواری

ترخیص گل های مصنوعی گلدانی

ترخیص گل های مصنوعی شاخه ای

ترخیص گل های مصنوعی با گلدان

ترخیص انواع گل های مصنوعی سبدی

ترخیص انواع گل های مصنوعی فانتزی

ترخیص انواع درخچه های مصنوعی

ترخیص چمن مصنوعی

نرخیص تابلو های گل مصنوعی

ترخیص انواع برگ های مصنوعی

ترخیص انواع میوه های مصنوعی

و….

 

تعرفه گمرکی جهت ترخیص گل مصنوعی از گمرک

تعرفه گمرکی جهت ترخیص گل مصنوعی از گمرک ذیل ردیف ۶۷۰۲ قرار می گیرد و داری ۵۵ درصد حقوق ورودی می باشد. شما عزیزان می توانید برای آگاهی از سایر جزییات با متخصصین ما تماس بگیرید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و استفاده از متخصصین تحصیلکرده این امر تمامی مراحل از مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، خرید کالا، انجام کلیه امور حمل و نقل و ترانزیت کالا و ترانشیپ، انجام حوالجات، انجام کلیه تشریفات گمرکی و ترخیص و تحویل کالا در مقصد و… را برعهده می گیرد. شما تاجران عزیز می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و از کلیه جزییات امور صادرات، واردات و ترخیص کالا مشاوره بازرگانی دریافت کنید.

تلفن های تماس با کارشناسان ما: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *