ترخیص گل سرخ از گمرک

ترخیص گل سرخ از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت ترخیص گل سرخ از گمرک می باشد. گل سرخ که با نام گل محمدی شناخته می شود. از این گل می توان گلاب گرفت و یا به صورت خشک شده استفاده کرد. این گل یکی از گل های بومی ایران است در ادامه به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی گل سرخ

صادرات گل سرخ بیشتر به کشور اروپایی، آلمان، استرالیا، کانادا، چین و …..  می باشد. برای صادرات و یا واردات گل سرخ باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید. و طبق قوانین و مقررات به اخذ مجوزهای لازم برای تجارت و بازرگانی این کالا بپردازید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و بروزتر می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص سرخارگل از گمرک
ترخیص سرخارگل از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص گل سرخ از گمرک:

ترخیص انواع گل سرخ

ترخیص گل سرخ خشک شده

ترخیص غنچه گل سرخ

ترخیص بوته گل سرخ

ترخیص درخچه گل سرخ

ترخیص بذر گل سرخ

ترخیص عصاره گل سرخ

ترخیص گلبرگ های گل سرخ

ترخیص عطر گل سرخ

ترخیص گل سرخ صورتی

ترخیص گل سرخ قرمز

ترخیص گل سرخ در تمامی طیف رنگها

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص گل سرخ

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص درخت گل سرخ در ردیف 06023000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت با کارشناسانی تحصیلکرده و مجرب  طی دو دهه فعالیت درخشان آماده هرگونه خدمت رسانی به شما تاجران عزیز می باشد. پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید هرنوع کالایی با یک ترخیص کار حرفه ای مشورت نمایید. با توجه به اینکه قوانین و مقررات صادرات و واردات کشور همواره در حال تغییر هستند، شما تجارعزیز قبل از اقدام، نیاز به مشورت با متخصصین در این زمینه دارید. کارشناسان ما در تمامی مراحل از ابتدا تا انتها که مشاوره بازرگانی و ثبت سفارش و خرید  تا ترخیص کالا و حمل آن به مقصد مورد نظر در خدمت شما می باشند. شما تجار گرامی برای هرگونه پرسش و پاسخ در زمینه ترخیص گل سرخ از گمرک به صورت رایگان می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.