ترخیص گلیسرین از گمرک

ترخیص گلیسرین از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص گلیسرین از گمرک می باشد. گلیسرین نوعی الکل است که در اتانول و آب حل می شود. اما در در دیگر حلال ها به سختی حل می شود. ظهار گلیسرین بی رنگ، بدون بو و چسبنده است. از این ماده بیشتر به صورت درمانی برای مشکلات پوستی استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص چگونگی تجارت وبازرگانی این کالا می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی گلیسرین

تجارت بین ملل کالاهای بسیاری را در بر گرفته است. از جمله می توان به گلیسرین اشاره کرد که از جمله کالاهایی می باشد که از کشور های مختلفی به کشور ما وارد و یا از ایران به کشور های مختلفی صادر می شود. و شما تجار و بازرگان عزیز با کسب اطلاعاتی در جهت محاسبه حقوق ورودی و بهای تمام شده کالا می توانید به تجارت این کالا اقدام نمائید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با ترخیص کاران مجرب شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید و یا به کتاب قانون و مقررات صادرات و واردات مراجعه کنید.

ترخیص گلیسرین از گمرک
ترخیص گلیسرین از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص گلیسرین از گمرک:

ترخیص انواع گلیسرین

ترخیص گلیسرین مایع

ترخیص گلیسرین گیاهی

ترخیص گلیسرین صنعتی

ترخیص گلیسرین خالص

ترخیص گلیسرین غذایی

ترخیص گلیسرین دارویی

ترخیص گلیسرین ضد انجماد

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص گلیسرین

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص گلیسرین در ردیف 29209010 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه فعالیت در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا آماده خدمت رسانی به شما واردکنندگان و صادر کنندگان عزیز می باشد. این شرکت قصد دارد با ارائه خدمات خود به بهترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان از بروز هرگونه مشکل و تاخیر در امور شما جلوگیری نماید. از خدمات این شرکت می توان به ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوز قانونی، تنظیم اظهارنامه، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و… اشاره کرد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص گلیسرین از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.