ترخیص گلگیر از گمرک

ترخیص گلگیر از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص گلگیر از گمرک می باشد. گلگیر یکی از لوازم یدکی خودرو و موتور سیکلت می باشد که به دور چرخ ها قرار می گیرد تا از ورود گل و لای، شن ماسه در هنگام حرکت جلوگیری نمایید. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی گلگیر

واردات گلگیر بیشتر از کشورهای اروپایی، هلند، چین و …. و صادرات آن بیشتر به کشورهای حاشیه خلیج فارس و امارات متحده عربی انجام می شود. برای واردات گلگیر باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه کنید و طبق قوانین و مقررات به تجارت و بازرگانی این کالا بپردازید. در پارگراف قبلی کمی در خصوص مجوزات لازم برای تجارت و بازرگانی این محصول توضیح داده شده است. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها و عدم امکان بارگذاری بخشنامه ها در این مقاله شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران  ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص گلگیر از گمرک
ترخیص گلگیر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص گلگیر از گمرک:

ترخیص انواع گلگیر

ترخیص گلگیر پراید

ترخیص گلگیر پژو

ترخیص گلگیر وانت

ترخیص گلگیر جک

ترخیص گلگیر هیواندای

ترخیص گلگیر MVM

ترخیص گلگیرسوناتا

ترخیص گلگیر سانتافه

ترخیص گلگیر سراتو

ترخیص گلگیر سمند

ترخیص گلگگیر دنا

ترخیص گلگلیر تندر 90

ترخیص گلیگسر ماکسیما

ترخیص گلگیر زانتیا

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص کارشناسان و مشاوران در زمینه ترخص انواع کالا از گمرکات مختلف آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما تجار محترم می باشد. از سری خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی می توان به ترخیص کالا، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل، ترخیص کالا، ثبت سفارش، خرید  کالا و ….. اشاره کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص گلگیر از گمرک می توانید به صورت رایگان با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.