ترخیص گلدان از گمرک

ترخیص گلدان از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص گلدان از گمرک می باشد. گلدان یکی از لوازم تزئینی برای خانه و محل کار می باشد. که دارای انواع مختلف سفالی و پلاستیکی ، کریستالی و …. است. در ادام هبه توضیحات بیشتر در این زمینه و چگونگی تجارت و بازرگانی این کالا می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی گلدان

واردات گلدان بیشتر از کشورهای چین، تایوان و ….. می باشد. و صادارت آن از ایران به کشور های عربی، عراق، افغانستان، و …. انجام می شود. شما عزیزان برای تجارت و بازرگانی تمامی کالا ها از جمله گلدان باید طبق قوانین و مقررات عمل نمایید. برای این منظور باید بخشنامه های صادر شده در این بخش را مورد مطالعه قرار دهید. لازم به ذکر در صورت رعایت نکردن قوانین و مقررات در گمرک به مشکل برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بروزتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص گلدان از گمرک

ترخیص گلدان از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص گلدان از گمرک:

ترخیص انواع گلدان

ترخیص گلدان سفالی

ترخیص گلدان کریستالی

ترخیص گلدان سرامیکی

ترخیص گلدان پلاستیکی

ترخیص گلدان های فانتزی

ترخیص گلدان های فلزی

ترخیص گلدان های آویزی

ترخیص گلدان های پارچه ای

ترخیص گلدان پایه دار

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص گلدان

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص گلدان خاتم در ردیف 44209040 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با نزدیک به دو دهه تجربه و بهره مندی از کارشناسان مجرب و ترخیص کاران زبده آماده ارائه خدمات در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا از تمامی گمرکات کشور می باشد. شما می توانید تمامی امور مربوط به تجارت و ترخیص گلدان از گمرک  را از ابتدا که ثبت سفارش، اخذ مجوزات، حمل و نقل و …. می باشد را به ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان بسپارید. همچینین می توانید به صورت رایگان با مشاوران ما مشورت کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.