ترخیص گاز خردل از گمرک

ترخیص گاز خردل از گمرک

ترخیص گاز خردل از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص گاز خردل از گمرک می باشد. گاز خردل ترکیبی شیمیایی است که از آن به عنوان سلاحی شیمیایی است که دارای اثرات مخرب و غیر قابل جبرانی می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در زمینه تجارت گاز خردل، ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.

واردات و صادرات گاز خردل

تجارت بین الملل راهی برای به اشتراک گذاشتن کالا، تکنولوژی، فرهنگ و … کشور ها با یکدیگر می باشد. در تجارت بین الملل کالاها و اقلام مختلفی جابه جا می شوند که از جمله آن می توان به گاز خردل اشاره کرد که از کشور های مختلفی وارد و یا به آن ها صادر می گردد. البته با توجه به این که این کالا سلاحی شیمیایی محسوب می شود واردات و صادرات آن مشمول قوانین و مجوزاتی می باشد و تاجرانی که قصد واردات این کالارا دارد ملزم به رعایت این قوانین می باشند و در صورت عدم رعایت دچار مشکل می شوند و گمرک از تحویل کالا به مالک آن امتناع خواهد کرد. همچنین شما عزیزان در صورت وجود هرگونه پرسش و یا تمایل به همکاری می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل کنید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص گاز خردل از گمرک به شرح زیر می باشد:

ترخیص انواع گاز خردل

ترخیص سلاح های گاز خردل

ترخیص گاز خردل به صورت مایع

ترخیص بمب گاز خردل

ترخیص ماسک گاز خردل

و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص گاز خردل

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص گاز خردل  در ردیف 29309035 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها تجربه و دست آوردهای مفید در این حیطه آماده خدمت رسانی به شما تجار عزیز در زمینه های مختلف تجارت می باشد. این شرکت با بهرمندی از نیرو های متخصص و زبده خود متعهد است تا امور شما عزیزان را در کمترین زمان و حداقل هزینه به انجام برساند. از خدمات این شرکت می توان به ثبت سفارش، اخذ مجوز های قانونی، خرید کالا، تنظیم اظهارنامه، ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز و … اشاره کرد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص گاز خردل از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *