ترخیص گاز برودتی از گمرک

ترخیص گاز برودتی از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص گاز برودتی از گمرک می باشد. گاز های برودتی مجموعه ای از گاز هایی با مواد سرما زا ستند که شیوه با گرفتن گرمای محیط و هدایت آن به بیرون باعث خنک شدن هوای آن محیط خواهند شد. گاز های برودتی دارای دسته های مختلفی هستند که در ادامه مقاله به توضیحات مفصلی در این رابطه می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی گاز های برودتی

بیشتر واردات گاز های برودتی از کشورهایی نظیر آلمان، فرانسه، ژاپن، کره، چین و ….. می باشد. برای واردات گاز های برودتی نیاز به اخذ مجوز از سازمان ها و ارگان های ذی ربط خواهید داشت. تجار عزیز برای اطلاعات بیشتر در این زمینه باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص واردات گازبرودتی می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص گاز برودتی از گمرک
ترخیص گاز برودتی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص گاز برودتی از گمرک:

ترخیص انواع گاز برودتی

ترخیص گاز CFS

ترخیص گاز کلروفلوئوروکربن ها

ترخیص گاز HCFC

ترخیص گاز هیدرو کلروفلوئوروکربن ها

ترخیص گاز HFC

ترخیص گاز هیدرو فلوئوروکربن ها

ترخیص گازهای طبیعی

ترخیص گازهای برودتی دوست دار محیط زیست

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص گازهای برودتی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص گاز های طبیعی در ردیف 271111 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تخصص و تعهد در خدمت شماست. همکاران زبده این شرکت با بیش از دو دهه  تجربه آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان هستند. از جمله خدمات ما در خصوص ترخیص کالا از کلیه گمرکات، اخذ مجوزات لازم، ترانزیت و ترانشیپ کالا، تنظیم اظهار نامه، مشاوره بازرگانی، خرید کالا،  ثبت سفارش کالا و …. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص گاز برودتی از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس:  09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.