ترخیص کیلومتر شمار از گمرک

ترخیص کیلومتر شمار از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کیلومتر شمار از گمرک می باشد. کیلومتر شمار که با نام های اودومتر، مایلومتر و …. شناخته می شود. از لوازم یدکی خودرو می باشد  که با استفاده از آن می توان مقدار مسافتی را که یک خودرو طی کرده نشان می دهد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی کیلومتر شمار

اکثر واردات کیلومتر شمار از کشورهای چین، تایوان، کره، آلمان و …. می باشد. برای واردات کیلومتر شمار باید طبق اصول و قوانین اقدام نمایید. برای این منظور باید بخشنامه های صادر شده در این زمینه مراجعه کرده و بر اساس آنها به اخذ مجوزات لازم بپردازید. لازم به ذکر است تغییرات مداوم بخشنامه ها امکان بارگذاری آنها را در این مقاله غیر ممکن کرده است. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر در زمینه قوانین تجاری این کالا می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. همچنین لازم به ذکراست در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا با مشکلاتی رو به رو خواهید شد.

ترخیص کیلومتر شمار از گمرک

ترخیص کیلومتر شمار از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کیلومتر شمار از گمرک:

ترخیص انواع کیلومتر شمار

ترخیص کیلومتر شمار دیجیتالی

ترخیص کیلومتر شمار مکانیکی

ترخیص کیلومتر شمار جی پی اس دار

ترخیص کیلومتر شمار دوچرخه

ترخیص کیلومتر شمار خودرو های سواری

ترخیص کیلومتر شمار خودرو های سنگین

ترخیص کیلومتر شمار موتور

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص کیلومتر شمار

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کیلومتر شمار خودرو های سواری در ردیف 90292023 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کیلومتر شمار خودرو های سنگین در ردیف 90292023 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بیش از یک دهه سابقه در امر صادرات و واردات و ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور و همچنین بهره مندی از کارشناسان و مشاوران ماهر می تواند عهده دار انجام تمام امور گمرکی، وارداتی و صادراتی و بازرگانی و ترخیص کالا شما باشد. می توانید برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص کیلومتر شمار از گمرک با مشاوران و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.