ترخیص کیف از گمرک

ترخیص کیف از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کیف از گمرک می باشد. کیف یکی از پرکاربرد ترین وسایل و اکسسوری در خانم ها و آقایان می باشد. کیف ها در انواع و اشکال مختلف در بازار موجود است و افراد بر اساس نیاز خود از آنها استفاده می کنند. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی کیف

همانطور که می دانید قسمتی از کالاهای صادراتی و وارداتی در کشور ما مربوط به اکسسوری و پوشاک می باشد از جمله آن می توان به کیف اشاره کرد که از ایران به کشور های اروپایی، آلمان ، کانادا، قرانسه، هند، کره و ….. صادر می شود. و همچنین واردات این کالا از چین و کشور های اروپایی به ایران انجام می شود. شما تاجران عزیز می توانید با توجه به بخشنامه های صادر شده به تجارت و بازرگانی این کالا اقدام نمائید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

ترخیص کیف از گمرک 2

ترخیص کیف از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کیف از گمرک:

ترخیص انواع کیف

ترخیص کیف چرم

ترخیص کیف فوم

ترخیص کیف وسایل بچه

ترخیص کیف دوشی

ترخیص کیف سامسونت

ترخیص کیف لب تاپ

ترخیص کیف زنانه

ترخیص کیف مردانه

ترخیص کیف باشگاه

ترخیص کیف دستی

ترخیص کیف هلالی

ترخیص کیف کتابی

ترخیص کیف باگت

ترخیص کیف تک بند

ترخیص کیف  پست چی

ترخیص کیف کیسه ای

ترخیص کیف کوله

ترخیص کیف ورزشی

ترخیص کیف سفری

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص کیف

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کیف در ردیف 42021110 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید واردات و صادرات کالا امری سخت و زمان بر خواهد بود که نیازمند همکاری با فردی متخصص و با تجربه است تا از بروز مشکل در امور شما جلوگیری نماید. شرکت سلطان تجارت با سال ها سابقه مفید و عملی خود آماده همکاری با شما تجار عزیز در جهت بالابردن سرعت و کیفیت امور شما می باشد.

برخی از خدمات این شرکت در زمینه بازرگانی ثبت سفارش، ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوز قانونی، حواله ارز و … می باشد. در صورت  تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص کیف از گمرک  با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.