ترخیص کیسه هوا از گمرک

ترخیص کیسه هوا از گمرک

ترخیص کیسه هوا از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کیسه هوا از گمرک می باشد. کیسه هوا یا ایربگ یکی از لوازم یدکی خودرو می باشد. که در اکثرا خودرو ها کاربرد دارد. این یک وسیله ایمنی برای خودروها است که در زمان تصادف پرباد می شود. و از مرگ سرنشین جلوگیری می کند. در ادامه به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی کیسه هوا

بیشترین واردات کیسه هوا از کشورهای چین، تایوان، کره و …. می باشد. برای واردات کیسه هوا باید به بخشنامه های صادر شده از طرف سازمانها و ارگانهای ذی ربط مراجعه نمایید و طبق اصول صادر شده به اخذ مجوزات لازم بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک  برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه نمی توان جزئیات دقیقتری از بخشنامه ها را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار  شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کیسه هوا از گمرک :

ترخیص انواع کیسه هوا

ترخیص کیسه هوا پژو

ترخیص انواع ایربگ

ترخیص کیسه هوا راننده

ترخیص کیسه هوا شاگرد

ترخیص کیسه هوا جانبی

ترخیص کیسه هوا پرده ای

ترخیص کیسه هوا زانو

ترخیص کیسه هوا وسط

ترخیص کیسه هوا عابر

ترخیص کیسه هوا کمربند

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص کیسه هوا

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کابل چرخشی کیسه هوا در ردیف 85443030 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها سابقه مفید در خصوص ترخیص کالا و بکارگیری کارمندان با تجربه و متخصص در زمینه ترخیص کالا از کلیه گمرکات و حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، انجام حواله جات بانکی، اخذ مجوزات لازم و تنظیم اظهار نامه آماده عهده گیری تمامی امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان می باشد. تاجران گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص کیسه هوا از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس:   09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *