ترخیص کپسول آتشنشانی از گمرک

ترخیص کپسول آتشنشانی از گمرک

ترخیص کپسول آتشنشانی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص کپسول آتشنشانی از گمرک می باشد. کپسول آتشنشانی جزء خاموش کننده های آتش و قابل حمل دستی می باشد. که با توجه به نوع آتش ترکیبات مختلفی نظیر آب، پودر، گاز، کربن دی اکسید، بیورسال و… را با فشار روی آتش می افکند و سبب خاموش کردن آتش می شود. در صورت علاقه مندی به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تجارت کپسول آتش نشانی هستید ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.

واردات و صادرات کپسول آتش نشانی

همانطور که می دانید تجارت بین الملل یکی از عوامل تاثیر گزار بر اقتصاد کشور است و دو هدف عمده را دنبال می کند که اولی تامین نیاز های عمومی کشور و دومی  افزایش سرمایه های داخلی کشور با انتقال کالا به  بازار دیگر کشورها می باشد. یکی از کالاهایی که تجارت آن در ایران انجام می شود. کپسول آتش نشانی می باشد که به کشور های عراق، آذربایجان، ترکمنستان و دیگر کشورهای منطقه صادر می شود. و از کشور های آلمان، اتریش، سوئد و دیگر کشور های اروپایی وارد می شود. تاجران عزیزی که قصد تجارت این کالا را دارند در قدم اول لازم است مجوزهایی را از سازمان های مربوطه اخذ نمایند. در صورت تمایل به کسب اطاعات بیشتر در این زمینه می توانید با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل نمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص کپسول آتشنشانی از گمرک به شرح زیر می باشد:

 • ترخیص انواع کپسول های آتشنشانی
 • ترخیص کپسول های آتشنشانی آبی
 • ترخیص کپسول های آتشنشانی فوم
 • ترخیص کپسول های آتشنشانی پودر خشک
 • ترخیص کپسول های آتشنشانی کربن دی اکسید
 • ترخیص کپسول های آتشنشانی شیمیایی سرد
 • ترخیص کپسول های آتشنشانی شیمیایی کف
 • ترخیص کپسول های آتشنشانی هالوژنه
 • ترخیص کپسول های آتشنشانی قرمز
 • ترخیص کپسول های آتشنشانی سبز
 • و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص کپسول آتشنشانی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص انواع کپسول های آتشنشانی ذیل ردیف 8424 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید بازرگانی و تجارت کاری سودآور و البته سخت می باشد و نیاز به همکاری با افراد متخصص و با تجربه  در این زمینه را دارد. زیرا امور بازرگانی و به ویژه مرحله کد گزاری تعرفه امری حساس  می باشد که هزینه های بازرگانی شما را احتساب می کند و در صورت که مودی شما مبتدی و بی تجربه باشد باعث زیان و مشکل  برای شما در این مرحله خواهد شد . شرکت سلطان تجارت بازرگان با ارائه خدماتی نظیر: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. امور بازرگانی شما را به نحو احسن انجام خواهد داد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص کپسول های آتش نشانی می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *