ترخیص کوکوپیت از گمرک

ترخیص کوکوپیت از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کوکوپیت از گمرک می باشد. کوکوپیت نوعی کود کشاورزی به رنگ قهوه ای تیره است که از پوشال و پوست نارگیل و به طور کلی از نخاله نارگیل بدست می آید. و از این محصول بیشتر در باغبانی استفاده می شود. کوکوپیت های نیز دارای انواع مختلف می باشد که در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتری در این زمینه می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی کوکوپیت

اکثر واردات کوکوپیت از کشورهای چین و کشور های آفریقایی می باشد. برای واردات این کالا باید طبق قوانین و مقررات عمل نمایید. برای این منظور باید به بخشنامه های صادرشده در این بخش مراجعه کرده و طبق اصول مصوب آنها به اخذ مجوزات لازم از سازمان ها و ارگان های مخصوص بپردازید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی رو به رو خواهید شد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری در این خصوص در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص کوکوپیت از گمرک
ترخیص کوکوپیت از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کوکوپیت از گمرک:

ترخیص انواع کوکوپیت

ترخیص انواع کود نارگیلی

ترخیص پیت کوکوپیت نارگیلی

ترخیص الیاف کوکوپیت نارگیلی

ترخیص چیپس کوکوپیت

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص کوکوپیت

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کوکوپیت در ردیف 14049030 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله کود کوکوپیت یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال کنید، تا کارشناسان و مشاوران کاردان ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند ترانزیت و ترانشیبپ را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تجار گرامی تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار و مشاوران زبده  امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص کوکوپیت از گمرک می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.