ترخیص کوادکوپتر از گمرک

ترخیص کوادکوپتر از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کوادکوپتر از گمرک می باشد. کواد کوپتر نوعی پرنده کنترلی است که بعضاد به آن پهباد نیز گفته می شود. کواد کوپترها با چهار پره چرخشی پرواز می کند به همین دلیل نام آن را کواد به معنای چهار گذاشته اند. از کواد کوپرها در صحنه های فیلم برداری و با حتی در مواقع کمک رسانی و …. استفاده می شود و قابلیت های زیادی دارد که در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی کوادکوپتر

اکثر واردات کوادکوپتر از کشورهای چین، روسیه، کره و …. می باشد. همانند دیگر کالاهای واردتی  به ایران واردات کواد کوپترنیازمند اخذ مجوزاتی است و با توجه به بخشنامه های ارسالی مشمول قوانینی می شود. به دلیل تغییرات بخشنامه در هر دوره و عدم امکان بارگذاری آنها در این مقاله برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز در زمینه تجارت و بازرگانی کواد کوپتر با کارشناس ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص کوادکوپتر از گمرک 2

ترخیص کوادکوپتر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کوادکوپتر از گمرک:

ترخیص انواع کوادکوپتر

ترخیص انواع پهباد

ترخیص کوادکوپتر برای فیلم برداری

ترخیص کوادکوپتر دوربین دار

ترخیص کوادکوپتر برای شرکت در مسابقه

ترخیص کوادکوپتر برای شناسایی بیماران

ترخیص کوادکوپتر برای کمک رسانی

ترخیص کوادکوپتر حمل کننده بار

ترخیص کوادکوپتر شیائومی

ترخیص کوادکوپتر حرفه ای

ترخیص کوادکوپترساینگ یانگ

ترخیص کوادکوپتر ال اچ

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و همکاری با کارشناسان متخصص از ابتدا تا انتهای کار که ثبت سفارش و خرید، انجام حواله جات بانکی، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، حمل و نقل کالا و اخذ کلیه مجوزات لازم است در کنار شماست. ترخیص کار زبده ما کالای شما را با صرف کمترین زمان و هزینه در نزدیکترین گمرک در مبدا ترخیص می نمایید.  شما می توانید با مشورت متخصصین ما در حوضه ترخیص کوادکوپتر از گمرک تجارتی آسوده و بدون دردسر داشته باشید. برای هرگونه پرسش و پاسخ رایگان می توانید با متخصصین ما مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

2 Comments

  1. سیدشمس الدین جزایری گفت:

    سلام شما ترخیص کوادکوپتر از گمرک را انجام میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.