ترخیص کنجاله از گمرک

ترخیص کنجاله از گمرک

از دیگر خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کنجاله از گمرک می باشد. کنجاله در واقع تفاله دانه های روغنی پس از گرفتن روغن آنها است. بازمانده هر چیزی که روغن و یا آب آن گرفته شده باشد مثل کنجد، سویا، آفتابگردان، کرچک، تخم پنبه، هسته زیتون، انگور و… را کنجاله می گویند. به این جهت که کنجاله دارای پروتئین فراوانی است بنابراین از آن برای خوراک دام، طیور و آبزیان استفاده می شود. البته کنجاله برخی از دانه های روغنی مانند کرچک و جلا سمی است و بیشتر به عنوان کود مورد مصرف قرار می گیرد. کنجاله سویا منبعی غنی از آمینواسیدها است و غذای اصلی طیور و گاوداری محسوب می شود وسالانه مقدار زیادی کنجاله سویا به کشور ما وارد می شود. کنجاله سویا بیشتر به صورت پرک شده و یا آسیاب کامل مورد مصرف قرار می گیرد. کنجاله سویا در سطح جهانی منبعی غنی از پروتئین در صنعت مرغداری و دامپروری به حساب می آید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص کنجاله از گمرک:

ترخیص کنجاله هسته زیتون

ترخیص کنجاله سویا

ترخیص کنجاله ذرت

ترخیص کنجاله انگور

ترخیص کنجاله کلزا

ترخیص کنجاله گلرنگ

ترخیص کنجاله انار

ترخیص کنجاله تخم پنبه

ترخیص کنجاله کنجد

ترخیص کنجاله کرچک

ترخیص کنجاله ذرت

ترخیص کنجاله بادام زمینی

و……

تعرفه گمرکی جهت ترخیص کنجاله از گمرک

تعرفه گمرکی جهت ترخیص کنجاله آفتابگردان، کنجاله پنبه دانه، کنجاله کوالا، کنجاله کلزا، کنجاله گلرنگ ذیل ردیف ۲۳۰۶ قرار می گیرد.

تعرفه گمرکی جهت ترخیص کنجاله سویا ذیل ردیف ۲۳۰۴ قرار می گیرد.

تعرفه گمرکی جهت ترخیص کنجاله گوآر ۲۳۰۲ می باشد.

برای آگاهی از حقوق ورودی و شماره تعرفه گمرکی دقیق می توانید با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها سابقه مفید و تخصصی در زمینه تجارت در کلیه امور تجاری از جمله مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، خرید کالا، واردات کالا، حمل و نقل و ترانشیپ کالا، انجام کلیه امور گمرکی، ترخیص کلیه کالاها از جمله ترخیص کنجاله از گمرک در خدمت شما تاجران محترم می باشد. کارشناسان ما با دو دهه تجربه مفید شما عزیزان را در تمامی مراحل راهنمایی میکنند و تجارتی پرسود را برای شما به ارمغان می آورند. شما عزیزان می توانید برای هرگونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *