ترخیص کنتاکتور از گمرک

ترخیص کنتاکتور از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کنتاکتور از گمرک می باشد. کنتاکتور وسیله ای الکترونیکی برای کنترل برق می باشد. از کنتاکتور برای کلید زنی یک مدار استفاده می شود. معمولا از کنتاکتور برای آمپر بالا به کار می رود. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی کنتاکتور

بیشتر واردات کنتاکتور از کشورهای اروپایی، آمریکایی، چین ، تایلند و …. می باشد. برای واردات این کالا باید طبق اصول مصوب در بخشنامه ها عمل کنید و بر اساس آنها به اخذ مجوزات لازم بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. تغییرات مداوم بخشنامه ها امکان بارگذاری آنها را در این مقاله از ما سلب کرده است. به همین دلیل شما عزیزان در زمان اقدام به تجارت و بازرگانی این کالا می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر با کارشناسان  ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص کنتاکتور از گمرک 2

ترخیص کنتاکتور از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کنتاکتور از گمرک:

ترخیص انواع کنتاکتور

ترخیص کنتاکتور AC1

ترخیص کنتاکتور AC2

ترخیص کنتاکتور AC3

ترخیص کنتاکتور AC4

ترخیص کنتاکتور AC11

ترخیص کنتاکتور DC1

ترخیص کنتاکتور DC2

ترخیص کنتاکتور DC3

ترخیص کنتاکتور DC4

ترخیص کنتاکتور DC5

ترخیص کنتاکتور DC11

و ……

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص در صادرات، واردات و ترخیص انواع کالاها در خدمت شما عزیزان است. مشاوران و تیم تخصصی بازرگانی و ترخیص کاران این شرکت کلیه مراحل تشریفات ترخیص کالا را برای شما عزیزان انجام می دهد. کافی است تنها پروفرمای کالای وارداتی خود را برای ما ارسال کنید تا ترخیص کاران زبده و مجرب ما تمامی تشریفات از کشور مبدا را تا حمل بار به مقصد مورد نظر شما و تحویل بار را برای شما عزیزان انجام دهد. برای آگاهی از تعرفه انواع کالاها و حقوق ورودی آنها می توانید به کتاب مقررات صادرات و واردات مراجعه نمایید و یا برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص ترخیص کنتاکتور از گمرک با مشاورین متخصص ما مشورت کنید. 

تلفن های تماس: 02122855902 – 02128111034 – 09121995406

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.