ترخیص کرک از گمرک

ترخیص کرک از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص کرک از گمرگ باشد . کرک به پوست و موی حیوانات گفته می شود. از پشم و کرک هم به صورت های مختلف در صنعت استفاده می شود. از انواع کرک و پشم می توان به خام، ساده، پارچه، نمد و …… اشاره کرد. از کرک می توان در صنعت پوشاک و فرش و موکت استفاده کرد. در ادامه این مقاله قصد داریم به توضیح چگونگی ترخیص کرک از گمرک بپردازیم با ما همراه باشید.

واردات و صادرات کرک

کرک به عنوان یک محصول حیوانی از ایران به کشور های مختلفی صادر می شود. و از بزرگترین کشور های وارد کنندگان این محصول می توان به ایتالیا، ترکیه، پاکستان، جمهوری آذربایجان وهند اشاره کرد. ایران نیز از کشور هایی نظیر آلمان، کره، ترکیه، چین، مالزی و ….. اقدام به واردات پشم و کرک می کند. تاجرانی که قصد ترخیص کرک از گمرک را دارند، باید برای کسب اطلاعات و مجوز های مربوط به این کالا از سازمان ها و ارگان های مربوطه اقدام نمایند و یا به مطالعه بخشنامه های صادر شده بپردازند. در صورت رعایت نکردن مقررات در زمان ترخیص کرک از گمرک از گمرک به مشکل خواهند خورد در صورت تمایل می توانید از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در این زمینه  نیز بهرمند شوید.

 

ترخیص کرک از گمرک
ترخیص کرک از گمرک

برخی از خدمات سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کرک از گمرک به شرح زیر می باشد :

ترخیص انواع کرک و پشم

ترخیص پشم گوسفند

ترخیص کرک خوک

ترخیص کرک اسب

ترخیص کرک روباه

ترخیص کرک گربه

ترخیص انواع نمد

ترخیص کلاه نمدی

ترخیص فرش نمدی

ترخیص لباس نمدی

ترخیص پارچه های نمد مال

ترخیص کف پوش نمدی

ترخیص پوست پرندگان

ترخیص پوست حلاجی نشده حیوانات

ترخیص آخال پشم و کرک

ترخیص الیاف کرکی

ترخیص نخ کرکی

ترخیص پتوی از پشم و کرک

و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص کرک از گمرک

تعرفه گمرکی در واقع تعیین کننده تمان هزینه های ورودی و خروجی برای کالای مورد نظر می باشد که تجار در زمان تجارت کالا باید به دولت پرداخت کنند. بر همین اساس تعرفه گمرکی هر کالایی مختص همان کالا می باشد. در زیر تعرفه گمرکی مربوط به انواع مختلف کرک های واردتی و یا صادراتی را نام برده شده است.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص موی نرم و کرک حلاجی نشده حیوانات ذیل ردیف 5102 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص خرده پشم و خرده کرک درردیف 51031000 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص نخ از موی نرم و کرک ذیل ردیف 5108 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پارچه های تار و پود بافت از پشم و کرک حلاجی نشده ذیل ردیف 5111 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پارچه های تار و پود بافت از پشم شانه زده شده ذیل ردیف 5112 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پتو و زیر انداز سفری از پشم و کرک در ردیف 63012000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در زمینه امور بازرگانی و ترخیص کالاهای گمرگی در خدمت شماست. تاجران عزیزی که قصد واردات و صادرات کرک و پشم دارند در صورت تمایل می توانند از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان نظیر حمل و نقل کالا، ترخیص کالا، خرید کالا، کسب مجوز های رسمی از سازمان های مربوطه، خرید کالا و … بهرمند شوند. این شرکت  با بهرمندی از نیرو های حرفه ای و آشنا با قوانین و مقررات تجارت ترخیص کالای شما را در حداقل زمان و کمترین هزینه انجام خواهد داد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی پیشبرد کار و یا جهت همکاری با این شرکت تجاری و بازرگانی جهت ترخیص کرک از گمرگ می توانید با کارشناسان و یا مشاوران ترخیص کار ما در این شرکت تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.