ترخیص کربومر از گمرک

ترخیص کربومر از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کربومر از گمرک می باشد. کربومر یکی از مواد شیمایی پلی اکریلیک دار با ساختاری پرز مانند نرم  اما با وزن زیاد مولکولی هستند که بیشتر از آن در لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی انواع کربومر ها می پردازیم.

تجارت و بازرگانی کربومر

اکثر کشور های تولید کننده و صادر کننده کربومرکشورهای اروپایی و چینی می باشند. برای واردات این کالا همچون دیگر کالا ها نیاز به اخذ مجوزهایی از طرف سازمان ها و مراکز ذی ربط خواهید داشت. برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده در این خصوص مراجعه نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. تغییرات بخشنامه ها به دلایل مختلف سیاسی و اقتصادی امکان بارگذاری قوانین و مقررات در این مقاله از ما سلب کرده است. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمان اقدام به تجارت این کالا می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص کربومر از گمرک 2
ترخیص کربومر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کربومر از گمرک:

ترخیص انواع کربومر

ترخیص کربومر مورد استفاده در صنعت آرایشی

ترخیص کربومر مورد استفاده در صنعت مواد جامد غیر حلالی

ترخیص کربومر مورد استفاده در صنعت ژل

ترخیص کربومر مورد استفاده در صنعت خمیر دندان

ترخیص کربومر مورد استفاده در صنعت کرم ها

ترخیص انواع کارباپول

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر صادرات و واردت و همچنین ترخیص کالا از گمرکات مختلف آماده خدمات رسانی به شما تجار عزیز می باشد.  کارمندان تحصیل کرده و زبده امر تجارت و بازرگانی شرکت ما آماده عهده گیری تمامی امور ترخیص کالای و بازرگانی شما عزیزان می باشد. با سپردن امور تجاری خود به همکاران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان آسوده خواهید بود که تمامی امور جاری شما با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام خواهد شد. از جمله خدمات این شرکت بازرگانی: خرید کالا، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل کالا، ثبت سفارش، مشاوره بازرگانی، تنظیم اظهار نامه و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص کربومر از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.