ترخیص کاور رختخواب از گمرک

ترخیص کاور رختخواب از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کاور رختخواب از گمرک می باشد. کاور رختخوابی یکی از کاربردی ترین وسایل در هر خانه ای می باشد و در رنگ ها و اندازه های مختلف موجود است. که می توان از اندازه های دیگر برای مرتب کردن لباس های زمستانی استفاده کرد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی کاور رختخواب

واردات کاور رختخوابی از کشورهای چین، هند، تایوان و …. می باشد. صادرات کاور رختخوابی نیز از ایران به کشورهای عربستان، پاکستان، افغانستان و …. می باشد. برای واردات و یا صادارت این محصولات نیاز به اخذ مجوز استاندارد و اخذ مجوز بهداشت خواهید داشت. اما با توجه به تغییرات دوره ای بخشنامه ها نمی توان به صورت دقیقتر توضیحاتی را در این مقاله ارائه داد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص جا رختخوابی می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. همچنین لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه می شوید.

ترخیص کاور رختخواب از گمرک

ترخیص کاور رختخواب از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کاور رختخواب از گمرک:

  • ترخیص انواع کاور رختخواب
  • ترخیص کاور رختخواب در رنگ های مختلف
  • ترخیص کاور رختخواب در اندازه های مختلف
  • ترخیص انواع جای  رختخواب
  • ترخیص کاور لباس طلق دار
  • ترخیص کاور لباس زیپ دار
  • ترخیص کاور لباس شیشه ای
  • ترخیص کاور رختخواب فنردار
  • و …

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله کاور رختخواب یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال کنید، تا کارشناسان و مشاوران کاردان ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند ترانزیت و ترانشیبپ را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تجار گرامی تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار و مشاوران زبده امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص کاور رختخواب از گمرک  می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.