ترخیص کالا از گمرک همدان

ترخیص کالا از گمرک همدان

ترخیص کالا از گمرک همدان

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از گمرک همدان می باشد. این نوشته برای آشنایی هرچه بیشتر شما تجار و بازرگانان گرامی با شهر و گمرک همدان و همچنین آشنایی با خدمات این شرکت درخصوص ترخیص کالا از کلیه گمرکات بخصوص گمرک همدان می باشد. در ادامه مطالبی که می خوانید شامل موارد زیر است:

  • موقعیت شهر و گمرک همدان
  • کالاهای مجاز به ترخیص اختصاصی از گمرک همدان
  • چگونگی ترخیص کالا
  • مراحل ترخیص کالا
  • و ….

موقعیت شهر و گمرک همدان

همدان یکی از کلان شهرهای ایران به حساب می آید. این شهر جز کهن ترین شهرها در جهان می باشد. همدان با استانهای مرزی همچون سنندج و بیجار همسایه می باشد. و دارای راههای ارتباطی هوایی و ریلی و … زیادی است. گمرک این استان توانایی انجام واردات و صادرات قطعی و همچنین ورود و خروج موقت کالا را دارا می باشد. همچنین این گمرک امور مربوط به کارنه تیر مبدا و مقصد و امور مسافری و امانات پستی را در کارنامه خود دارد. واحد قضایی مستقر در این گمرک در زمان بروز مشکل و قاچاق کالا توانایی تشکیل پرونده و ارسال به دادگاه را دارد.

کالاهای مجاز به ترخیص اختصاصی از گمرک همدان

بعضی از گمرک ها به ترخیص اختصاصی برخی از کالاها می پردازند گمرک همدان در کنار ترخیص کالاهای دیگر به ترخیص اختصاصی کالاهایی می پردازد که برای آشنایی بیشتر شما تجار محترم در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

  • ترخیص اختصاصی فرش ماشینی
  • ترخیص اختصاصی خودرو

چگونگی ترخیص کالا از گمرک همدان

لازم به ذکر است کالاهای وارد شده به کشور تا وقتی که زمان ترخیص آنها فرا برسد در انبارهای بزرگ گمرک نگهداری می شوند. و ترخیص کالا 7 الی 10 روز به طول می انجامد. شما می توانید با استفاده از ترخیص کار مجرب این زمان را به حداقل برسانید. پروسه ترخیص کالا را فقط سه فرد می توانند انجام دهند: 1- صاحب شرکت 2- فرد دارای کارت بازرگانی 3- فرد دارای کارت حق العمکاری.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کالا از گمرک همدان

ترخیص رادیاتور برقی

ترخیص انواع پنکه

ترخیص انواع پکیج های سرمایشی و گرمایشی

ترخیص کولر آبی و گازی

ترخیص انواع لوازم آشپزخانه

ترخیص سنگ آهن

ترخیص انواع سنگ های قیمتی

ترخیص انواع سنگ های ساختمانی

ترخیص انواع مجسمه ها

ترخیص انواع پارچه

ترخیص انواع ظروف مینا کاری

ترخیص انواع تابلو، معرق و ….

ترخیص انواع اسکنر و وسایل لیبل زن و ….

ترخیص انواع توربین بادی

ترخیص اینورتر

و ….

مراحل ترخیص کالا از گمرک همدان

در این قسمت به اعلام مدارکی که برای ترخیص کالا از گمرک  و ترخیص کالا از گمرک همدان نیاز داریم می پردازیم:

تنظیم اظهار نامه گمرکی با مشخصات ( نوع کالا، کمیت، مدل، علامت تجاری، ارزش و وزن کالا )

مانیفست

بارنامه

فاکتور

گواهی بهداشت ( در صورت نیاز یه این مجوز الزامی است)

ارزیابی و کنترل کالا با اسناد ارسالی

پرداخت تعرفه ها و مالیات های گمرکی

صدور پروانه ترخیص کالا

و ….

به دلیل تغییرات هر روزه بخشنامه ها در خصوص ترخیص کالا برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز در خصوص حقوق ورودی کالاهای وارد کرده با کارشناسان و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بیش از یک دهه سابقه در تجارت و بازرگانی و خصوصا ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور همچنین برخورداری از همکاران مشاوران و ترخیص کاران مجرب  می تواند راهنما شما در تمامی امور تجاری و بازرگانی باشد. از سری خدمات این شرکت بازرگانی و تجاری می توان به مشاوره و ثبت سفارش، خرید کالا، انجام حوالجات بانکی، انجام کلیه تشریفات اداری گمرک ها و پیگیری اسناد و قوانین و اخذ مجوزات ورودی و خروجی کالا، حمل و نقل ترانزیت و ترانشیپ کالا به صورت زمینی، هوایی، ریلی، دریایی و … اشاره کرد. پیشنهاد کارشناسان و ترخیص کاران این شرکت تجاری و بازرگانی این است که امور تجاری و بازرگانی خود را به متخصصین کاردان و تحصیل کرده ترخیص کالا و بازرگانی بسپارید. می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ برای ترخیص کالا از گمرک همدان به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *