ترخیص کالا از گمرک مهرآباد

ترخیص کالا از گمرک مهرآباد

ترخیص کالا از گمرک مهرآباد

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از گمرک مهرآباد می باشد. در این مقاله سعی بر معرفی فرودگاه و گمرک مهرآباد و شرایط تجاری و اقتصادی این منطقه و مراحل و مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از این گمرک و ….. می پردازیم.

موقعیت گمرک مهرآباد

گمرک مهرآباد در فرودگاه مهرآباد در طرف غربی تهران قرار دارد. و به دلیل نام منطقه ای که فرودگاه در آن قرار دارد اسم این فرودگاه نیز مهرآباد است. این فرودگاه دارای دو گمرک به نام های گمرک مهرآباد و گمرک منطقه تجاری مهرآباد است.

گمرک مهرآباد: در این گمرک امور صادرات و ادرات قطعی و موقت و ترانزیت خارجی مبدا و مقصد در حال انجام است. همچنین این گمرک امور مسافری را نیز انجام می دهد. در این گمرک یک واحد قضایی مستقل وجود دارد که در زمان بروز مشکل و قاچاق امکان تشکیل پرونده و ارجاع به دادسرا را دارد.

گمرک منطقه تجاری مهرآباد: در این گمرک فقط امور مربوط به صادرات و واردات قطعی و موقت کالا و ترانزیت خارجی مبدا و مقصد در حال انجام است.

مراحل و مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از گمرک مهرآباد

برای ترخیص کالا از گمرک مهرآباد در مرحله اول باید مدارک واگذاری کالا از فروشنده به خریدار ارسال شود تا امکان صادر شدن قبض انبار به وجود بیاید. بعد از قبض انبار سایر مدارک به شرح زیر است:

  • فاکتور خرید
  • پیش فاکتور
  • اینویس
  • فهرست عدل بندی
  • بارنامه
  • ترخیصیه
  • بیمه نامه
  • مجوزات
  • گواهی بازرسی
  • و …..

در ضمن مدارک نام برده شده در هردوره با توجه به تغییر بخشنامه ها تغییر می کند. برای دریافت اطعات دقیق و بروز با کارشناسان شرکت سلطان تجرات بازرگان تماس بگیرید. لازم به ذکر است برای ترخیص کالا از گمرکات باید حقوق ورودی و مالیات آنها طبق بخشنامه ها پرداخت شود. برای ترخیص کالا فقط صاحب کالا دارای کارت بازرگانی و یا فرد ترخیص کار دارای کارت حق العملکار می توانند اقدام کنند.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بیست سال تجربه ترخیص انواع کالاها و صادرات و واردات کالا از کلیه گمرکات کشور و بهره مندی از مشاوران تحصیل کرده و ترخیص کاران ماهر آماده هرگونه همکاری با شما بازرگانان می باشد.  ترخیص کاران زبده این شرکت تجاری، همواره همراه هستند تا تجارتی پرسود و کم هزینه را بدون مشگل به انجام برسانید. ترخیص کاران این شرکت بازرگانی با کسب تجربه فراوان در زمینه بازرگانی و تجارت، می تواند عهده دار تمام امور بازرگانی، صادرات و واردات کالا و … باشد. از جمله خدمات این شرکت: صادرات و واردات انواع کالاها، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، ترخیص کالای به مقصد مورد نظر و ….. است.

تجار عزیز،  برای تجارت و حمل و نقل کالا به فردی با توانایی انجام کار به نحو احسن نیاز دارید که به تمام امور و قوانین و بخشنامه ها مسلط باشد. برای هرگونه پرسش و پاسخ درخصوص ترخیص کالا از گمرک مهرآباد می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت ما به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *