ترخیص کالا از گمرکات امانات پستی، نمایشگاه و جنوب تهران

ترخیص کالا از گمرک امانات پستی، نمایشگاه و جنوب تهران

ترخیص کالا از گمرک امانات پستی، نمایشگاه و جنوب تهران

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از گمرک امانات پستی، نمایشگاه و جنوب تهران می باشد. در این مقاله سعی می شود تا شما به این گمرکات و خدماتی که ارائه می دهند آشنا شوید تا در صورت نیاز بتوانید برای ترخیص کالا از این گمرکات اقدام کنید.

موقعیت گمرکات امانات پستی، نمایشگاه و جنوب تهران

گمرک امانات پستی برای کلیه کالاهایی که جهت نمونه ارسال می شوند می باشد و بسته بندی و حمل و نقل آنها مطابق با قوانین بخشنامه ها می باشد. در گمرک امانات پستی امور مربوط به صادرات و واردات قطعی و موقت و ترانزیت خارجی مبدا انجام می گیرد. همچنین امور مربوط به کارنه تیر مبدا و مقصد، امانات پستی را پذیرا می باشد. همچنین این گمرک دارای واحد قضایی مستقل است که در مواقع بروز خطا یا قاچق کالا امکان تشکیل پرونده و ارجاع به دادسرا را دارد.

گمرک نمایشگاه نیز تمام امور مربوط به صادرات و واردات قطعی و موقت و کارنه تیر مبدا و مقصد را به انجام می رساند. این گمرک نیز دارای واحد قضایی مستقل می باشد.

گمرک جنوب تهران همانند گمرک نمایشگاه فقط امور صادرات و واردات موقت و قطعی و کارنه تیر مبدا و مقصد را می پذیرد. و واحد قضایی مستقل هم دارد.

مراحل و مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از گمرک امانات پستی، نمایشگاه و جنوب تهران

برای ترخیص کالا از گمرکات کشور نیاز به آماده سازی برخی مدارک داریم. برای این منظور باید به بخشنامه های ارسالی از سوری ارگان ذی ربط کالای وارداتی مراجعه کنیم. از جمله مدارک مورد نیاز:

  • قبض انبار
  • ترخیصیه
  • پیش فاکتور
  • فاکتور خرید
  • بارنامه
  • بیمه نامه
  • مجوزات لازم
  • گواهی بازرسی
  • و ….

همانطور که در بالا اشاره شد به دلیل تغییرات دوره ای بخشنامه ها  برای ترخیص کالا از گمرک امانات پستی، نمایشگاه و جنوب تهران باید از ترخیص کار و یا کارشناس ماهر و آشنا به بخشنامه ها کمک گرفت. برای این منظور می توانید با کارشناسان سرکت سلطان تجارت بازرگان مشورت کنید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و بهره گیری از ترخیص کاران و مشاوران تحصیلکرده در خصوص بازرگانی و واردات و صادرات، ترخیص کالا از گمرکات کشور، راهگشای شما در انجام امورات تجاری و بازرگانی، صادرات و واردات هستند. از خدمات این شرکت بازرگانی می توان به انجام حواله جات بانکی و انجام تشریفات اداری گمرک و پیگیری اسناد و مدارک، مجوزها و …..  برای ترخیص انواع کالا نام برد. همچنین ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان آشنا به قوانین ورودی و خروجی کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا به صورت زمینی، هوایی، ریلی، دریایی هستند. پیشنهاد مشاوران و این شرکت بازرگانی این است که امور تجاری خود را به افراد آگاه و ماهر در خصوص ترخیص کالا بسپارید. می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ برای ترخیص کالا از گمرک امانات پستی، نمایشگاه و جنوب تهران به صورت رایگان با مشاوران ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *