ترخیص کالا از گمرکات استان گلستان

ترخیص کالا از گمرکات استان گلستان

ترخیص کالا از گمرکات استان گلستان

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از گمرکات استان گلستان می باشد. در این مقاله شما با گمرکات استان گلستان و اموری که این گمرکات در خصوص ترخیص کالا انجام می دهند آشنا می شوید. همچنین موقعیت اقتصادی و تجاری این استان بررسی می شود.

موقعیت تجاری و اقتصادی استان گلستان

استان گلستان یکی از استانهای شمالی ایران است و مرکز آن گرگان می باشد. و کشاورزی و بعضا دامپروری اقتصاد قالب مردم این منطقه است. استان گلستان از طریق راه آهن سراسری از گرگان به تهران و مشهد متصل شده است.

امور ترخیص کالا از گمرکات استان گلستان

استان گلستان دارای دو گمرک می باشد که در ادامه به توضیح و تشریح اموری که این گمرکات برای ترخیص کالا انجام می دهند می پردازیم:

گمرک اینچه برون: در گمرک اینچه برون واردات و صادارت قطعی و موقت کالا انجام می شود. همچنین ترانزیت خارجی مبدا و مقصد و کارنه تیر مبدا، مقصد، عبوری انجام می شود. از سری اموری که این گمرک به آنها رسیدگی می کند امور مسافری، مرزنشینان و امانات پستی است. لازم به ذکر است که در این گمرک واحد قضایی مستقل جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و قاچاق کالا وجود دارد که امکان تشکیل پرونده و ارسال به دادسرا را دارد.

گمرک بندر ترکمن: در گمرک بندر ترکمن فقط صادرات قطعی کالا انجام می شود.

ترخیص تخصصی کالا

برخی از گمرک ها به ترخیص تخصصی بعضی از کالا ها می پردازند. این امر به دلیل سهولت و سرعت در امر ترخیص کالاها برای عرضه به بازار می باشد. در این بین گمرک اینجه برون هم به ترخیص تخصصی پارچه می پردازد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر ترخیص کالا از کلیه گمرکات مختلف، و همچنین همکاری با کارشناسان و ترخیص کاران زبده و ماهر، راهنما شما در کلیه امور تجاری و بازرگانی و ترخیص کالا خواهد بود. پیشنهاد ترخیص کاران و مشاوران این شرکت تجاری به این است که امور صادرات و واردات کالاهای خود را به متخصصین زبده در ترخیص کالا و بازرگانی بسپارید. می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ برای ترخیص کالا از گمرکات استان گلستان به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *