ترخیص کالا از گمرکات استان مازندران

ترخیص کالا از گمرکات استان مازندران

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از گمرکات استان مازندران می باشد. در این مقاله با گمرکات استان مازندارن و موقعیت اقتصادی و تجاری این استان آشنا می شویم در ادامه نحوه ترخیص کالا و مدارک و مراحل مورد نیاز، همچنین کالاهایی که به طور اختصاصی از گمرک های این استان ترخیص می شوند آشنا شوید. با ما همراه باشید.

موقعیت استان مازندارن

مازندران یکی از استانهای شمالی و از پرجمعیت ترین استانهای ایران می باشد. مازندران به دلیل دارا بودن ساحل بزرگترین دریاچه جهان دریای خزر و همسایگی با کشور های همجوار این دریا مانند: ترکمنستان، قزاقستان، آذربایجان و روسیه همچنین نزدیکی به تهران باعث رونق موقعیت تجاری و اقتصادی ویژه ای در این استان شده است.

راههای ارتباطی استان مازندارن

مهمترین خصوصیت مازندارن امتیاز حمل و نقل دریایی از طریق منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد بهشهر می باشد. همچنین اتصال راه آهن این استان با راه آهن سراسری ایران امکان جا به جایی کالا به صورت ریلی را فراهم کرده است. لازم به ذکر است این استان با دارا بودن فرودگاه بین المللی دشت ناز حمل و نقل هوایی را امکان پذیر کرده و با دارا بودن سه جاده شوسه ارتباطی باعث دسترسی راحت به تهران و تردد آسان از شمال در بازارهای تهران شده است.

گمرکات برای ترخیص کالا از گمرکات استان مازندران

مازندارن دارای سه گمرک در شهرهای مختلف نوشهر، امیرآباد، ساری می باشد. در ادامه به اموری که از طریق این  گمرکات انجام می شود میپردازیم تا شما تاجران گرامی با نحوه کار گمرکات استان مازندارن آشنا شوید.

  • گمرک نوشهر: این گمرک یکی از مهمترین گمرک های استان مازندارن میباشد به همین منظور به طور جداگانه به تفسیر آن پرداخته ایم برای مطالعه مقاله گمرک نوشهر اینجا را کلیک کنید.
  • گمرک امیرآباد: در بندر امیرآباد صاردات قطعی کالا و واردات قطعی و موقت کالاها انجام میشود. همچنین ترانزیت خارجی مبدا و مقصد، کارنه تیر مبدا، مقصد و عبوری انجام میشود.
  • گمرک ساری: فقط صادرات و واردات قطعی کالاها انجام می شود و امور مربوط به ترانزیت خارجی مبدا، کارنه تیر مبدا و امور مسافری، امانات پستی را برعهده دارد. همچنین این گمرک دارای واحد قضایی مستقل است که در زمان بروز مشکل و قاچاق کالا امکان تشکیل پرونده و ارسال به دادگاه را دارد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها سابقه و به کار گیری کارمندان و کارشناسان تحصیل کرده همواره حامی شما در امور تجاری و بازرگانی می باشد. از جمله خدمات این شرکت: ترخیص کالا از کلیه گمرکات و اخذ مجوزات لازم برای ترخیص کالا و …. می باشد. شماعزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص کالا از گمرکات استان مازندارن با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *