ترخیص کاغذ از گمرک

ترخیص کاغذ از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کاغذ از گمرک میباشد. از زمان قدیم تاکنون افراد برای انتقال تفکر و دانش خود به نسل های بعدی از کاغذ و کتاب استفاده میکردند. این کالا تا به حال دگرگونی های زیادی داشته و در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار میگیرد. از آنجاییکه در کشور ما تولید کاغذ کمتر از تقاضای مردم میباشد برخی از بازرگان به واردات کاغذ مبادرت می نمایند. و البته واردات کاغذ به علت تنوع بی شمار آن نیز میباشد که موجب رشد واردات کاغذ در سالهای اخیر شده است. همچنین باید بدانید که برای واردات کاغذ نیاز به اخذ مجوز استاندارد دارید. شرک سلطان تجارت بازرگان کلیه مراحل از ثبت سفارش تا ترخیص کالا و تحویل کالا در مقصد مورد نظر را برای تاجران عزیز عهده دار میگردد.

واردات کاغذ

در کشور ما یکی از پرکاربرد ترین کاغذ ها که در مدارس، شرکت ها، کارخانه ها، مراکز دولتی، مراکز خصوصی و …. مورد استفاده قرار میگیرد کاغذ A4 میباشد. طبق نظر کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان شخص وارد کننده برای صرف هزینه کمتر میتواند کاغذ را به صورت رولی از فروشنده خارجی خریداری کند و در ایران نسبت به برش کاغذ با دستگاه های برش اقدام نماید. نکته دیگر این است که کاغذ A4 از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف می باشد. همین مسئله موجب شده تا توجه تجار را به خود جلب نماید چراکه سود بیشتری به همراه دارد. معمولا کاغذ از کشور هایی مثل چین، اندونزی، تایلند، آلمان، روسیه و…. وارد کشور میشود. البته در بین کشورهای صادرکننده کاغذ، کاغذ های وارداتی از کشور اندونزی از کیفیت و تراکم بیشتری برخوردار است و مرغوب تر می باشد.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص کاغذ از گمرک:

حمل و ترخیص کاغذ از گمرک به صورت رولی

حمل و ترخیص کاغذ به نزدیکترین گمرک کشور

ترخیص کاغذ از کلیه گمرکات کشور

حمل انواع کاغذ به صورت هوایی، دریایی، زمینی

ترخیص کاغذ گلاسه

ترخیص کاغذ تحریر

ترخیص کاغذ استنباخ

ترخیص کاغذ روزنامه

ترخیص کاغذ کپی

ترخیص کاغذ A4

ترخیص انواع مقوا

انجام کلیه حوالجات

انجام کلیه تشریفات گمرکی

و…..

تعرفه گمرکی

طبق کتاب مقررات صادرات و واردات و ترخیص تعرفه کاغذ ذیل دریف ۴۸۰۲ قرار میگیرد. بعضی از انواع کاغذ با ارز متقاضی و برخی دیگر با ارز مبادله ای وارد میشوند. برای آگاهی از حقوق ورودی و سایر جزییات میتوانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص و تعهد نسبت به تاجران عزیز در خدمت شماست. شرکت ما با حدود دو دهه تجربه و فعالیت در تمامی گمرکات کشور برای ترخیص انواع کالاها از جمله ترخیص کاغذ از گمرک بندرعباس یار و یاور شماست. شما عزیزان میتوانید حمل و نقل و کلیه تشریفات گمرکی را به کارشناسان ما بسپارید. همچنین میتوانید در صورت هر گونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *