ترخیص کاشی و سرامیک

ترخیص کاشی و سرامیک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، صادرات، واردات و ترخیص کاشی و سرامیک میباشد. در واقع کاشی کاری یکی از هنرهای سنتی و باستانی ایرانیان به حساب می آید. و امروزه سرامیک های متنوع که در حال تولید هستند برگرفته از همان هنر باستانی کاشی کاری و سفال میباشد. اولین بار سرامیک توسط چینی ها تولید شد و این هنر نسل به نسل منتقل شد و به شکل امروزی درآمد.  صنعت سرامیک، صنعتی پیشرفته است که صادرات و واردات آن از رونق خوبی برخوردار است. شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه با توجه به نیاز مردم در زمینه صادرات و واردات و ترخیص انواع مختلف سرامیک اقدام می نماید.

واردات و ترخیص کاشی و سرامیک

متاسفانه ما در کشور صنعت لازم و برخی دیگر از امکانات برای تولید سرامیک و کاشی های مدرن را نداریم. بنابراین تجار و بازرگانان افدام به واردات کاشی و سرامیک از کشورهای دیگر میکنند. کشورهایی که اغلب واردات و ترخیص کاشی و سرامیک از آنها صورت میگیرد، چین، ایتالیا، اسپانیا، امارات متحده عربی، ترکیه، هند و… میباشند. طبق قوانین صادرات و واردات، واردات انواع مختلف کاشی و سرامیک ماند لعاب دار، بدون لعاب، امپرادور، کریستال، هندسی و… باید به صورت قانونی صورت بگیرد. اقدامات قانونی به ترتیب به شکل زیر است:

۱- ثبت سفارش در سایت وزارت بازرگانی

۲- خرید کالا از کشور مبدا

۳- هماهنگی جهت حمل کالا به کشور مقصد

۴- دریافت اصل اسناد حمل از فروشنده

۵- پیگیری رسیدن کالا به یکی از گمرکات کشور و دریافت اسناد تامین ارز

۶- ارائه مدارک به ترخیص کار گمرک

۷- پرداخت تمامی حقوق و عوارض گمرکی

۸- دریافت بار در انبار مورد نظر

همچنین باید بدانید که نحوه محاسبه هزینه های حمل و ترخیص کاشی و سرامیک به صورت مترمربع است.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

برای ترخیص انواع کاشی و سرامیک میتوانید با کارشناسان خبره شرکت ما مشورت نمایید.  کارشناسان ما با صرف کمترین وقت و هزینه کالای شما را از گمرک ترخیص خواهند کرد. البته پیشنهاد ما این است که از ابتدا جهت صادرات، واردات و ترخیص کالا با متخصصین شرکت ما مشورت کنید تا در انجام روند امور با هیچگونه مشکلی مواجه نشوید، چراکه قوانین و بخشنامه ها روز به روز در حال تغییر هستند. شما عزیزان همچنین میتوانید به صورت رایگان با کارشناسان ما مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *