ترخیص کاردک از گمرک

ترخیص کاردک از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کاردک از گمرک می باشد. کاردک یکی از وسایل و تجهیزات برای رنگ کاری و یا گچ کاری می باشد. کاردک ها دارای انواع مختلف هستند از دسته کوتاه تا تیغه بلند، کاردک های یکبار مصرف پلاستیکی و ….. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص و همچنین چگونگی ترخیص این نوع از کالاها از گمرک می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی کاردک

بیشتر کاردک ها از کشور های آلمان، فرانسه، ایتالیا، کره، چین و ….. می باشد. برای واردات ابزار آلات، باید طبق بخشنامه های صادر شده در این بخش عمل کرد، و به اخذ مجوزات پرداخت. لازم است بدانید در صورت عدم اخذ مجوزات و رعایت قوانین در خصوص واردات این کالا ها با مشکلاتی مواجه می شوید. به دلیل تغییرات دوره ای بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیق تری را در این خصوص عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بروز در این زمینه می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص کاردک از گمرک

ترخیص کاردک از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کاردک از گمرک:

ترخیص انواع کاردک

ترخیص کاردک با عرض تیغه های مختلف

ترخیص کاردک انعطاف پذیر

ترخیص کاردک سخت

ترخیص کاردک یکبار مصرف

ترخیص کاردک با دسته کوتاه و بلند

ترخیص کاردک قنادی

ترخیص کاردک نقاشی

ترخیص کاردک نظافت

ترخیص کاردک بتونه کاری

ترخیص کاردک

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با همکاری مشاوران و ترخیص کاران ماهر حدود بیست سال است که در خدمت شما تاجران عزیز می باشد. از جمله خدمات این شرکت می توان به حمل  نقل کالا، اخذ مجوزات، ثبت سفارش، خرید کالا، ترخیص کالا و ….. اشاره کرد. شما عزیزان برای دریافت خدمات تجاری و بازرگانی و همچنین اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص کاردک از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.