ترخیص کارباریل از گمرک

ترخیص کارباریل از گمرک

ترخیص کارباریل از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کارباریل از گمرک می باشد. کارباریل نوعی سم از انواع سموم کشاورزی می باشد که با نام تجاری سوین شناخته می شود. این سم با خواصی سیستماتیک و تماسی و گوارشی برای انواع حشرات موثر است. و با توجه به اثر سریع و دوام زیاد آن بیشتر برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در خصوص چگونگی تجارت این محصول می پردازیم.

صادارت کارباریل

بیشتر صادرات کارباریل به کشورهای عربی ، اروپایی، آسیایی و … می باشد. برای صادرات کارباریل باید طبق اصول و قوانین به اخذ مجوزات لازم پرداخت در برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده از طرف ارگان و سازمان های ذی ربط مراجعه نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز در این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کارباریل از گمرک:

ترخیص انواع کارباریل

ترخیص انواع کارباماتها

ترخیص سم سوین

ترخیص انواع سموم کشاورزی

ترخیص انواع سموم شیمیایی

ترخیص سم آفت کش

ترخیص سم حشره کش

ترخیص سم سوسک کش

ترخیص سم لاور پروانه ها

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص کارباریل

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کارباریل در ردیف 29242970 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان به همراه تیم تخصصی و مجرب خود که سالهاست که در زمینه ترخیص کالا تجربه مفید دارند و شما تجار عزیز را در تمامی امور ترخیص کالا و مشاوره بازرگانی و تنظیم اظهار نامه راهنمایی می کنند. تیم ما تمامی تشریفات گمرکی اعم از ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزات، حمل و نقل کالا، حواله ارز و ….. را به صورت کامل برای شما انجام می دهند و کالای شما را در سریعترین زمان ممکن و با به صرفه ترین قیمت از گمرک ترخیص می کنند. شما می توانید به صورت رایگان در خصوص ترخیص کارباریل از گمرک با ما مشورت کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *