ترخیص کابل باتری خودرو از گمرک

ترخیص کابل باتری خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کابل باتری خودرو از گمرک می باشد. کابل باتری یکی از لوازم یدکی خودرو می باشد که دارای ضخامت های گوناگون و مقاومت های متفاوت نسبت به آمپر های باتری می باشد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی کابل باتری خودرو

واردات و صادرات هر کشوری یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی آن کشور است امروزه با پیشرفت تجارت بین الملل، قسمت اعظمی از کالاهای بازار وارداتی و یا صادراتی هستند. کابل باتری یکی از کالاهایی است که در ایران از کشور هایی مانند ژاپن، کره جنوبی، چین و … وارد می شود و به کشور های همسایه نظیر افغانستان، عراق، عمان و … صادر می شود. تاجرانی که علاقه مند به تجارت این کالا هستند، در قدم اول باید به کسب اطلاعات و مجوز های مربوط به این کالا اقدام نمایند تا در زمان ترخیص کالا در گمرک با مشکل یا زیان مواجه نشوند. و یا همچنین می توانند از همکاران ترخیص کار ما  شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان نماینده قانونی خود در این زمینه کمک بگیرند.

ترخیص کابل باتری خودرو از گمرک

ترخیص کابل باتری خودرو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کابل باتری خودرو از گمرک:

ترخیص انواع کابل باتری خودرو

ترخیص کابل باتری رویال

ترخیص کابل باتری A10K

ترخیص کابل باتری سامکو

ترخیص کابل باتری صامو پرشین

ترخیص کابل باتری میرا

ترخیص کابل باتری تاپ مکس

ترخیص کابل باتری رویال الکتریک

ترخیص کابل باتری صبا

ترخیص کابل باتری جی آر ام

ترخیص کابل باتری مگا تولز

ترخیص کابل باتری توربو

ترخیص کابل باتری ام تی

ترخیص کابل باتری جی اس

ترخیص کابل باتری اس ام اس

ترخیص کابل باتری هامان

ترخیص کابل باتری جی آر

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص کابل باتری

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کابل باتری خودرو های سواری در ردیف 85079090 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کابل باتری خودور های سنگین در ردیف 85079090 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید از دیرباز بازرگانی امری سخت، طاقت فرسا، هزینه بر اما پر سودی می باشد. همینطور امروزه با گسترش تعاملات برون مرزی تجارت به امری پیچیده و با دقت تبدیل شده است. که نیاز دارد از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه کمک گرفت تا از هرگونه زیان و مشکلی در این کار جلوگیری شود. شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه در تجارت بین الملل و ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، اخذ مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. در خدمات شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص کابل باتری خودرو از گمرک با همکاران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.