ترخیص ژل آتشزا از گمرک

ترخیص ژل آتشزا از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ژل آتشزا از گمرک می باشد. از ژل آتشزا بیشتر برای درست کردن سریعتر آتش استفاده می شود. این ژل ها بیشتر در سفر، پیکنیک و …. مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با همراه باشید.

تجارت و بازرگانی ژل آتشزا

واردات ژل آتشزا بیشتر از کشورهای چین، تایوان و ….. می باشد. و صادارت آن از ایران به کشور های عربی، عراق، افغانستان، و …. انجام می شود. شما عزیزان برای تجارت و بازرگانی تمامی کالا ها از جمله ژل آتش زا باید طبق قوانین و مقررات عمل نمایید. برای این منظور باید بخشنامه های صادر شده در این بخش را مورد مطالعه قرار دهید. لازم به ذکر در صورت رعایت نکردن قوانین و مقررات در گمرک به مشکل برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بروزتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ژل آتشزا از گمرک:

ترخیص انواع ژل آتشزا

ترخیص ژل آتشزا کوچک

ترخیص ژل آتشزا بزرگ

ترخیص ژل آتشزا فله

ترخیص بطری ژل آتشزا

ترخیص ژل آتشزا آبی

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با نزدیک به دو دهه تجربه و بهره مندی از کارشناسان مجرب و ترخیص کاران زبده آماده ارائه خدمات در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا از تمامی گمرکات کشور می باشد. شما می توانید تمامی امور مربوط به تجارت و ترخیص ژل آتشزا از گمرک  را از ابتدا که ثبت سفارش، اخذ مجوزات، حمل و نقل و …. می باشد را به ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان بسپارید. همچینین می توانید به صورت رایگان با مشاوران ما مشورت کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *