ترخیص چوب پنبه از گمرک

ترخیص چوب پنبه از گمرک

ترخیص چوب پنبه از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص چوب پنبه از گمرک می باشد. چوب پنبه از قسمت های بلا استفاده و مرده درختان تهیه می شود. چوب پنبه ساختاری سبک و نرم دارد به همین دلیل عایق مناسبی برای پوشاندن درب و پنجره یا عایق لوله های آب، درب بطری می باشد. چوب پنبه ها به عنوان یکی از کالاهای دوستدار محیط شناخته می شود چون زمان تجزیه آنها ناچیز است و سریعا به محیط بر میگردند. چوب پنبه ها موارد استفاده فراوانی دارند از جمله آن می توان به درپوش بطری، کف پوش، پارکت و … اشاره کرد.

واردات چوپ پنیه

واردات این کالا به طور اختصاصی از کشور های چین، پرتغال، اسپانیا، ایتالیا و … می باشد. واردات این محصول باید برابر با استاندارد های قید شده در در بخشنامه های صادره از ارگان ها و سازمان های ذی ربط صورت بگیرد. در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهید شد. با توجه به تغییرات روزانه بخشنامه ها برای دریافت آخرین اخبار در خصوص بخشنامه های واردات این کالا با کارشناسان و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص چوب پنبه از گمرک:

  • ترخیص انواع چوب پنبه
  • ترخیص چوب پنبه عایق
  • ترخیص چوب پنبه طبیعی
  • ترخیص چوب پنبه مصنوعی
  • ترخیص چوب پنبه های بریده شده به شکل مستطیل
  • ترخیص چوب پنبه های ورقه ای جهت استفاده کف پوش
  • ترخیص چوب پنبه های بریده مخروطی شکل
  • ترخیص چوب پنبه برای مصارف داخلی ساختمان
  • و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص چوب پنبه

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص چوب پنبه طبیعی در ردیف 45020000 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص چوب پنبه فشرده ذیل ردیف 4504 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

متخصصین و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان با بیش از ده سال تجربه در زمینه ترخیص کالا از گمرک آماده خدمت رسانی به شما تجار عزیز می باشند، تا در روند تجارت خود به مشکلی برخورد نکرده و تجارتی پرسود و کم هزینه را تجربه کنید. ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان با کسب تجارب در زمینه صادرات و واردات و حمل و نقل کالا و … ترخیص کالای شما به مقصد مورد نظرتان را عهده دار می گردند. برای هرگونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص چوب پنبه از گمرک می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *