ترخیص چسب از گمرک

ترخیص چسب از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص چسب از گمرک می باشد. از چسب برای وصل کردن وسایل یا مواد مختلف استفاده می شود. و در زندگی امروز یکی از پرکاربرد ترین مواد مصرفی است. برای وصل کردن اجسام مختلف از چسب های مختلفی استفاده می شود. مانند: چوب، پلاستیک، موکت، شیشه و …. . چسب ها معمولا با آب و حرارت خاصیت چسبندگی خود را از دست داده و باز می شوند.

واردات چسب

واردات چسب معمولا از کشورهای اروپایی و آمریکایی، چین و… صورت می گیرد. همچون دیگر محصولات وارداتی، واردات این محصول هم نیاز به اخذ مجوز و مشمول رعایت قوانینی می باشد. واردات چسب نیز به مجوز از سازمان بهداشت و استاندارد نیاز دارد. تمامی ضوابط با انتشار بخشنامه هایی از طرف سازمان ها و ارگان های مخصوص این امر مشخص می شود. به دلیل تغییرات بخشنامه ها برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص چسب از گمرک:

ترخیص انواع چسب

ترخیص انواع چسب صنعتی

ترخیص انواع چسب خانگی

ترخیص انواع چسب کاغذ دیواری

ترخیص چسب چوب

ترخیص انواع چسب موکت

ترخیص انواع چسب آکواریوم

ترخیص چسب آهن

ترخیص انواع چسب pvc

ترخیص چسب قطره ای

ترخیص چسب دوقلو

ترخیص چسب ۳ ثانیه ای

ترخیص چسب ضد آب

ترخیص انواع چسب خمیری

ترخیص انواع چسب پلی استیرن

ترخیص انواع چسب درزگیر

ترخیص چسب چسب حرارتی

ترخیص انواع چسب نواری

و ….

تعرفه ترخیص برای چسب

تعرفه ترخیص برای انواع چسب ۳۵۰۵۲۰۰۰ می باشد.

تعرفه ترخیص برای انواع چسب نواری  ۳۵۰۶۱۰۰۰ می باشد.

گمرک های اختصاصی برای ترخیص چسب

تمامی محصولات وارداتی به کشور دارای گمرکات تخصصی هستند. گمرکات تخصصی ترخیص چسب نیز خرمشهر، آبادان، شهید باهنر، سمنان، مشهد، تهران، قم (سلفچگان)، اصفهان، بندرانزلی، نوشهر، اراک، اهواز، قزوین، فرودگاه امام خمینی(ره)، ارومیه، جلفا، یزد، بندر امام خمینی(ره)، سیرجان (واحد تولیدی)، شیراز، یزد (صرفاً جهت واحدهای تولیدی شهرستان)، سهلان می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه اندوزی و سابقه درخشان از ابتدای کار که ثبت سفارش کالای شماست تا انتها که ترخیص کالا از گمرک می باشد همراه شماست تا کالای شما با کمترین هزینه و بالاترین سود ترخیص شود و در مقصد مورد نظر شما کالا تحویل داده می شود.  شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور را به طور تخصصی و با استفاده از ترخیص کار زبده انجام می دهد. با توجه به تغییر بخشنامه ها شما به کارشناس و متخصص ترخیص کار چسب نیاز خواهید داشت که می توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *