ترخیص چراغ مه شکن از گمرک

ترخیص چراغ مه شکن از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص چراغ مه شکن از گمرک می باشد. چراغ مه شکن از دسته چراغ های جلو خودرو است که با ایجاد نور میله ای نسبت به زمین باعث روشنایی چند متری جلوی خودرو می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی چراغ مه شکن

واردات و صادرات  یکی از علل تاثیر گذار بر چرخه اقتصاد هر کشوری است. واردات و صادرات زمانی اتفاق می افتد که تولید کنندگان داخلی برای کسب سود و رقابت در تکاپو توزیع خارجی کالا هایشان هستند و واردات زمانی اتفاق می افتد که کشور برای تامین نیاز های خود از بازارهای بین المللی کالاهای کشور دیگر را خریداری کند. امروزه از کوچک ترین کالا گرفته تا ابزار آلات بزرگ  وارد و یا صادر می شوند. یکی از کالاهای وارداتی ایران چراغ مه شکن می باشد که از کشور های چین و دیگر کشور های اروپایی وارد کشور می شوند، و از ایران نیز به کشور های پاکستان، افغانستان و … صادر می شود. تاجران عزیز لازم به ذکر است که تجارت این کالا مستلزم اخذ مجوز های مربوطه از سازمان ها و ارگان ها می باشد و در صورت عدم رعایت مقررات و نداشتن مجوز ها در زمان ترخیص کالا از گمرک دچار مشکل و زیان خواهید شد. در صورت تمایل می توانید با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید تا به عنوان نماینده قانونی شما برای اخذ مجوز های ذکر شده اقدام نمایند.

ترخیص چراغ مه شکن از گمرک

ترخیص چراغ مه شکن از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص چراغ مه شکن از گمرک:

ترخیص انواع چراغ مه شکن

ترخیص چراغ مه شکن خودرو های سواری

ترخیص چراغ مه شکن خودروهای سنگین

ترخیص چراغ مه شکن اتوبوس

ترخیص چراغ مه شکن مینی بوس

ترخیص چراغ مه شکن ون

ترخیص چراغ مه شکن پراید

ترخیص چراغ مه شکن پژو پارس

ترخیص چراغ مه شکن پژو 405

ترخیص چراغ مه شکن پژو 206

ترخیص چراغ مه شکن سمند

ترخیص چراغ مه شکن L90

ترخیص چراغ مه شکن مگان

ترخیص چراغ مه شکن زانتیا

ترخیص چراغ مه شکن جک

ترخیص چراغ مه شکن پرداو

ترخیص چراغ مه شکن سراتو

ترخیص چراغ مه شکن سانتافه

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص چراغ مه شکن

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص چراغ مه شکن خودروهای سواری در ردیف 85122010 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص چراغ مه شکن خودروهای سنگین در ردیف 85122020 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

بازرگانی کالا همینطور که امری سود آور برای تجار است، عامل موثری در شکل دادن اقتصاد یک کشور نیز می باشد و به همین سبب قوانین و نظارت خاصی بر روی آن اعمال می شود. و درصورتی که تجارعزیز با فرد نا کار آمد و مبتدی در این زمینه همکاری کنند، در مرحله ترخیص کالا از گمرک  با مشکل و تاخیردر تحویل کالا مواجه خواهند شد. شرکت سلطان تجارت بازرگان با ارائه خدماتی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. آماده همکاری با شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص چراغ مه شکن از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.