ترخیص چراغ راهنما از گمرک

ترخیص چراغ راهنما از گمرک

ترخیص چراغ راهنما از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان  ترخیص چراغ راهنما از گمرک می باشد. چراغ راهنما یکی از وسایل رانندگی می باشد که در تمام تقاطع ها و خیابان ها و معابر مورد استفاده قرار می گیرد. و با استفاده ازآن جریان آمد و شد کنترل می شود. چراغ راهنما در خودرو ها نیز کاربرد دارد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی چراغ راهنما

اکثر واردات چراغ راهنما از کشور چین و تایوان، هلند، ایتالیا و …. می باشد. برای واردات هر نوع کالایی از جمله واردات توری باید باید قوانین و مقررات را رعایت کنید. لازم به ذکر است برای رعایت قوانین باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید. به دلیل تغییرات روزانه بخشنامه نمی توان جزئیات دقیقتری را بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت اطلاعات دقیقتردر این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص چراغ راهنما از گمرک:

ترخیص انواع چراغ راهنما

ترخیص چراغ راهنما سه رنگ

ترخیص چراغ راهنما دو رنگ

ترخیص چراغ راهنما پایه دار

ترخیص چراغ راهنما دیواری

ترخیص چراغ راهنما تایمر دار

ترخیص چرااغ راهنما کلیدی

ترخیص چراغ راهنما سایبان دار

ترخیص چراغ راهنما خودرو

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه مفید در امر تجارت و بازرگانی آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما می باشد. همکاران متخصص و تحصیل کرده این شرکت با سالها تجربه در خدمت شماست. از جمله خدمات این شرکت ثبت سفارش، خرید کالا،ترخیص کالا، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل کالا، مشاوره بازرگانی، تنظیم اظهار نامه، انجام امور اعتبارات اسنادی و…… می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص چراغ راهنما از گمرک می توانید با مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *