ترخیص پیچ چرخ از گمرک

ترخیص پیچ چرخ از گمرک

ترخیص پیچ چرخ از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پیج چرخ از گمرک می باشد. پیچ چرخ یکی از مهمترنی و حیاتی ترین لوازم یدکی خودرو های می باشد. زیرا برای نگه داشتن چرخ های خودرو بر روی محور و حرکت آنها یکی از ضروری ترین لوازم یدکی می باشد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی پیچ چرخ

پیچ چرخ به عنوان کالایی ضروری در لیست کالاهای بازرگانی می باشد. پیچ چرخ های وارداتی ایران از کشورهای آلمان، چین و … می باشد و همچنین از ایران به کشورهای ترکیه و عراق نیز صادر می شود. لازم به ذکر است که این کالا مشروط به قوانین خاصی نمی باشد و کسانی که قصد تجارت در زمینه واردات و صادرات پیچ چرخ را دارند، تنها با کسب مجوز های قانونی مرتبط به این کالا می توانند تجارت خود را پیش ببرند. برای این منظور می توانید به بخشنامه های صادر در این زمینه مراجعه نمایید و یا در صورت تمایل می توانید از متخصصین ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان نماینده قانونی خود در این زمینه کمک بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پیچ چرخ از گمرک :

ترخیص انواع پیچ چرخ

ترخیص پیچ چرخ خودروهای سواری

ترخیص پیچ چرخ خودروهای سنگین

ترخیص پیچ چرخ پراید

ترخیص پیچ چرخ ولو

ترخی پیچ چرخ ون

ترخیص پیچ چرخ اسکانیا

ترخیص پیچ چرخ هایلوکس

ترخیص پیچ چرخ پرادو

ترخیص پیچ چرخ بنز

ترخیص پیچ چرخ bmw

ترخیص پیچ چرخ آزرا

ترخیص پیچ چرخ خودروهای چک

ترخیص پیچ چرخ تریلی

ترخیص پیچ چرخ کامیون

ترخیص پیچ چرخ کاپرا

ترخیص پیچ چرخ مزدا

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص پیچ چرخ

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پیچ چرخ خودروهای سواری در ردیف 73181590 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پیچ چرخ خودروهای سنگین در ردیف 73181590 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید از دیرباز بازرگانی امری سخت، طاقت فرسا و هزینه بر و البته سودآوری بوده است، و همینطور امروزه با گسترش شرایط قانونی و دامنه کالا ها، تجارت به امری پیچیده و با دقت تبدیل شده است که نیاز به کمک گرفتن از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه دارد تا از هرگونه زیان و مشکلی در این کار جلوگیری شود. شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه در تجارت بین الملل و ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل : ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا،ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. در خدمت شماست تا امور بازرگانی شما را به نحوه احسن انجام دهد. درصورت کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص پیچ چرخ از گمرک با همکاران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

تلفن تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *