ترخیص پیل سوختی از گمرک

ترخیص پیل سوختی از گمرک

ترخیص پیل سوختی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پیل سوخت از گمرک می باشد. پیل سوختی نوعی از انرژی تجدید پذیر از که می توان جایگزین سوخت های فسیلی کرد و در خودرو ها از آن استفاده کرد. پیل سوختی از واکنش بین آب، حرارت، اکسیژن، هیدروژن و الکتریسیته به وجود می آید و باعث تئلید انرژی در نتیجه راه افتادن خودرو می شود.

تجارت و بازرگانی پیل سوختی

یکی از عواملی که تاثیر به  سزایی در رشد اقتصادی کشورها دارد تجارت جهانی و بازار کالا های صادراتی آن کشور می باشد. در حال حاضر نیز واردات و صادرات در کشورما نقشی اساسی، انکار ناپذیر و درعین حال حساس و سختی را در اقتصاد ایفا می کند. زیرا از طرفی تقاضا برای کالاهای متنوع وارداتی وجود دارد از طرفی هم کشور به نقدینگی حاصل از صادرات نیاز دارد.

یکی از کالاهایی که بازرگانی آن در کشور های مختلف انجام می گیرد پیل سوختی است. در ایران این کالا از کشور های مختلفی وارد و یا صادر می شود. تاجران عزیز لازم به ذکر است که تجارت این کالا مستلزم اخذ مجوز های مربوطه از سازمان ها و ارگان ها می باشد و در صورت عدم رعایت مقررات و نداشتن مجوز ها در زمان ترخیص کالا از گمرک دچار مشکل و زیان خواهید شد. در صورت تمایل می توانید با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید تا به عنوان نماینده قانونی شما برای اخذ مجوز های ذکر شده اقدام نمایند.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پیل سوختی از گمرک:

ترخیص انواع پیل سوختی

ترخیص پیل سوختی الکترولیت پلیمر

ترخیص پیل سوختی غشاء مبادله کننده پروتون

ترخیص پیل سوختی قلیایی

ترخیص پیل سوختی اسید فسفریک

ترخیص پیل سوختی کربنات مذاب

ترخیص پیل سوختی اکسید جامد

ترخیص پی سوختی میکروبی

ترخیص پیل سوختی اسید فرمیک

ترخیص پیل سوختی هوا – روی

ترخیص پیل سوختی سرامیکی

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص پیل سوختی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پیل سوختی خودروهای سواری در ردیف 85079010 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پیل سوختی خودروهای سنگین در دیف 85079010 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

بازرگانی کالا همینطور که امری سود آور برای تجار است، عامل موثری در شکل دادن اقتصاد یک کشور نیز می باشد و به همین سبب قوانین و نظارت خاصی بر روی آن اعمال می شود و نیازمند همکاری با شرکت یا شخصی متعهد و متخصص می باشد. درصورتی که تجارعزیز با فرد نا کارآمد و مبتدی در این زمینه همکاری کنند، در مرحله ترخیص کالا از گمرک  با مشکل و تاخیر در تحویل کالا مواجه خواهند شد. شرکت سلطان تجارت بازرگان  با ارائه خدماتی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. آماده همکاری با شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص پیل سوختی از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *