ترخیص پیرکس از گمرک

ترخیص پیرکس از گمرک

ترخیص پیرکس از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پیرکس از گمرک می باشد. پیرکس نام دیگر شیشه بوروسیلیکات می باشد. که از ترکیب آن باشن و اکسید بارون ساخته می شود. این نوع شیشه در مقابل حرارت مقاومت خوبی دارد و به همین دلیل از آن برای ساخت قوری، قابلمه و … استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر در این زیمنه می پردازیم.

تجارت و بازرگانی پیرکس

اکثر واردات پیرکس از امارات، چین ، آلمان، فرانسه و …. می باشد. هر کالای وارد شده به کشور با توجه به قوانین صادره در بخشنامه ها ترخیص می شود. لازم به ذکر است واردات پیرکس نیز طبق اصول در بخشنامه ها از گمرک ترخیص می شود. با توجه به تغییرات بخشنامه ها شما تاجر گرامی می توانید جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعات با کارشناسان و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پیرکس از گمرک:

ترخیص انواع پیرکس

ترخیص قوری پیرکس

ترخیص قابلمه پیرکس

ترخیص ظرف پخت و پز پیرکس

ترخیص خوراک پز پیرکس

ترخیص پیتزا خوری پیرکس

ترخیص تابه پیرکس

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بیش از 10 سال تجربه و همکاری مشاوران و کارشناسان متخصص در زمینه ترخیص کالا و بهره مندی از ترخیص کاران زبده از گمرک آماده همکاری در زمینه تجارت و مشاوره به شما تجاراست. تا در روند تجارت و واردات کالای خود به مشکلی برنخورده و تجارتی پرسود و کم هزینه ای را تجربه کنید. ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان با کسب تجربه در زمینه صادرات و واردات، ترانزیت، ترخیص کالای شما به مقصد مورد نظرتان را با صرف کمترین وقت و هزینه برعهده می گیرد. همانطور که بالاتر اشاره شد به دلایل مختلفی از جمله تغییر بخشنامه ها، شما برای صادرات، واردات و حمل و ترخیص کالای خود به فردی ماهر نیازمند هستید، ترخیص کاران ومشاوران با تجربه شرکت سلطان تجارت بازرگان می توانند در خصوص ترخیص پیرکس از گمرک یارای شما باشند.

برای هرگونه پرسش و پاسخ می توانید با کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *