ترخیص پوشاک از گمرک

ترخیص پوشاک از گمرک

ترخیص پوشاک از گمرک

ترخیص پوشاک از گمرک یکی دیگر از فعالیت های شرکت سلطان تجارت بازرگان در کنار دیگر خدمات، میباشد. با کیفیت ترین پوشاک از کشور ترکیه وارد میشود. همچنین جالب است بدانید که روزانه ۱۴۴ کانتینر از کشور ترکیه وارد ایران میشود.

ثبت سفارش برای واردات پوشاک از گمرک

دارندگان گواهی نمایندگی از شرکت های خارجی تنها کافی است که برند مربوطه را ثبت کنند. همچنین لازم است که ارزش پوشاک وارداتی در سامانه TSC گمرک ایران طبق هر لباس مشخص و اعلام گردد. گواهی فعالیت نمایندگی شرکت های خارجی از اداره اصناف صادر میشود.

حمل و ترخیص پوشاک

حمل و ترخیص پوشاک از دبی

حمل و ترخیص پوشاک از گمرک بازرگان

حمل و ترخیص پوشاک از چین

حمل و ترخیص پوشاک از منطقه آزاد ماکو

حمل و ترخیص انواع لباس از ترکیه

حمل و ترخیص پوشاک از گمرکات جنوب کشور نظیر گمرک بندرعباس و گمرک بوشهر

و…..

نحوه واردات پوشاک از ترکیه

برای خرید از سایت های کشور ترکیه نیاز به Debit Card دارید. همچنین شما باید با زبان ترکی استانبولی آشنایی داشته باشید مگر اینکه سایت مورد نظر شما گزینه زبان فارسی را برای شما مهیا کرده باشد. باید دقت کنید که سایت مورد نظر ارسال کالا به ایران را داشته باشد در غیر این صورت شما نمیتوانید از آن سایت خرید کنید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با کادری مجرب و متخصص و همچنین بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه واردات و ترخیص پوشاک به کشور در خدمت شما عزیزان است. در صورتیکه تمایل به واردات پوشاک از کشورهای چین، ترکیه، دبی، تایوان و… را دارید میتوانید با متخصصین شرکت ما مشورت کنید و به صورت کامل از مراحل واردات و ترخیص آن مطلع شوید. جهت هرگونه مشاوره در این خصوص میتوانید به صورت رایگان با ما مشورت کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *