ترخیص پودر رنگ از گمرک

یکی دیگر ازخدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پودر رنگ از گمرک می باشد. پودر رنگ مخلوطی از پیگمنت های رنگی، رزین، فیلر و مواد افزودنی دیگر هستند که این مواد را به صورت مذاب و مخلوط با یک دیگر در می آورند. تا مخلوط شده و اکسترود شوند. بعد از ان مداه مذاب را سرد می کنند و طی دو مرحله آسیاب کرده و به پودر تبدیل می کنند از این کالا در صنعت بسیار استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم.

تجارت و بازرگانی پودر رنگ

تنوع کالاها در تجارت بین الملل بسیار گسترده می باشد.برخی از کالاهای تجاری مستقیما به دست مصرف کننده می رسد و برخی دیگر از آن ها در تولید برخی کالاهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از این دسته کالاهایی که ابزار و وسیله برای ساخت دیگر کالاها است پودر رنگ می باشد که در صنعت بسیار به کار می رود این کالا  در ایران به کشور های مختلفی صادر و یا از کشور هایی مانند چین وارد می گردد. البته لازم به یاد آوری می باشد که واردات و صادرات کالا در ایران طابع قوانین و مقررات خاصی که از سمت مجلس وضع می گردد، می باشد. درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران و کارشناسان ترخیص کار ما در این شرکت تماس حاصل فرمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پودر رنگ از گمرک:

ترخیص انواع پودر رنگ

ترخیص پودر رنگ صنعتی

ترخیص پودر رنگ در رنگ های مختلف

ترخیص پودر رنگ قرمز

ترخیص پودر رنگ مشکی

ترخیص پودر رنگ آبی

ترخیص پودر رنگ زرد

ترخیص پودر رنگ سبز

ترخیص پودر رنگ بنفش

و …

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها تجربه عملی و موفق در امر بازرگانی و تجارت آماده خدمت رسانی به شما وارد کنندگان و صادر کنندگان عزیز در زمینه ثبت سفارش، اخذ مجوز های قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، ترخیص کالا از کلیه گمرک ها، حواله ارز، تنظیم اظهارنامه و … می باشد. این شرکت متعهد است با ارائه خدمات خود به بهترین شکل ممکن موجبات تجارتی امن و مطمئن را برای شما عزیزان فراهم کند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص پودر رنگ از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.