ترخیص پمپ دنده ای از گمرک

ترخیص پمپ دنده ای از گمرک

ترخیص پمپ دنده ای از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پمپ دنده ای از گمرک می باشد. پمپ دنده ای که نام دیگر آن پمپ غلیظ کش است.این نوع پمپ از نوع پمپ ها جابه جایی مثبت به شمار می رود. در این پمپ حجم مشخصی از مایع سیال وجود دارد که با دنده کشی اتقال پیدا می کند. در این پمپ ها با چرخش دنده ها مایعات شروع به حرکت می کنند.

تجارت و بازرگانی پمپ دنده ای

واردات و صادرات کالا علاوه بر تاثیر مستقیمی که بر اقصاد دارد به دلیل انتقال سریع تکنولوژی و بهره مند کردن دیگر کشور ها از پیشرفت، بسیار حائز اهمیت می باشد. پمپ دنده ای یکی از کالاهایی است که از کشور های اروپایی به ایران وارد می شود و به دست مصرف کنندگان در نقاط مختلف می رسد. البته لازم به ذکر می باشد که برای تجارت این کالا در کشور ما داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد. همچنین تاجران گرامی در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با همکاران و کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت تماس گرفته یا به کتاب مقررات صادرات و واردات سال جاری مراجعه نمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پمپ دنده ای از گمرک:

ترخیص انواع پمچ دنده ای

ترخیص پمپ دنده ای خودروهای سواری

ترخیص پمپ دنده ای خودروهای سنگین

ترخیص پمپ دنده ای داخلی

ترخیص پمپ دنده ای خارجی

ترخیص پمپ دنده ای خودروهای غلطک دار

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص پمپ دنده ای

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پمپ دنده ای خودروهای سواری در ردیف 87084010 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پمپ دنده ای خودروهای سنگین در ردیف 87084040 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان خدماتی از قبیل ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا از گمرک و … در جهت جلوگیری از بروز مشکل و خطا به شما تجار عزیز ارائه می کند. این شرکت با بهرمندی از نیرو های متخصص و با تجربه خود قصد دارد رضایت شما عزیزان را جلب کرده و موجبات همکاری های صمیمانه بیش از پیش را فراهم آورد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص پمپ دنده ای از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *