ترخیص پمپ آب کفکش از گمرک

ب استخر ها  و یا چاه ها استفاده می شود.این پمپ های آب کفکش بر اساس میزان قدرت موتور، میزان آبدهی و ارتفاعی که دارند تقسیم بندی می شوند در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

ترخیص پمپ آب کفکش از گمرک
ترخیص پمپ آب کفکش از گمرک

تجارت و بازرگانی پمپ آب کفکش

یکی از کالاهای وارداتی ایران پمپ آب کفکش می باشد که از کشور چین و کشورهای آفریقا جنوبی آن را وارد می کند، و از ایران نیز به کشور های همسایه عراق، افغانستان و … صادر می شود. تاجران عزیز لازم به ذکر است که تجارت این کالا مستلزم اخذ مجوز های مربوطه از سازمان ها و ارگان ها می باشد و در صورت عدم رعایت مقررات و نداشتن مجوز ها در زمان ترخیص کالا از گمرک دچار مشکل و زیان خواهید شد. در صورت تمایل می توانید با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید تا به عنوان نماینده قانونی شما برای اخذ مجوز های ذکر شده اقدام نمایند.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پمپ آب کفکش از گمرک:

  • ترخیص انواع پمپ آب کفکش

  • ترخیص پمپ آب کفکش ساده
  • ترخیص پمپ آب کفکش فلوتردار
  • ترخیص پمپ آب کفکش آب از بغل
  • ترخیص پمپ آب کفکش خروجی از بالا
  • ترخیص پمپ آب کفکش تک فاز
  • ترخیص پمپ آب کفکش سه فاز

 و….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

بازرگانی کالا همینطور که امری سود آور برای تجار است، عامل موثری در شکل دادن اقتصاد یک کشور نیز می باشد و به همین سبب قوانین و نظارت خاصی بر روی آن اعمال می شود و درصورتی که تجارعزیز با فرد نا کار آمد و مبتدی در این زمینه همکاری کنند، در مرحله ترخیص کالا از گمرک  با مشکل و تاخیردر تحویل کالا مواجه خواهند شد. شرکت سلطان تجارت بازرگان با ارائه خدماتی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. آماده همکاری با شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص پمپ آب کفکش از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.