ترخیص پلی کربنات از گمرک

ترخیص پلی کربنات از گمرک

ترخیص پلی کربنات از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پلی کربنات از گمرک می باشد. پلی کربنات از سری ترموپلاستیک ها می باشد که موارد استفاده زیادی در قالبگیری مواد پلاستیکی دارد. از جمله آنها می توان به تزئینات داخلی خودرو، ساخت سپر و داشبورد، ساخت شیشه های چراغ های اتومبیل های مدرن، ساخت هولوگرام ها، ساخت صنایع دارویی و پزشکی، ساخت عینک های طبی، ساخت شیشه های شفاف دارویی و غذایی، ساخت لنزها، ساخت DVD، CD ها، ساخت کلاه های ایمنی، ساخت شیشه های مقاوم در برابر گلوله و ….. اشاره کرد. در ادامه این مقاله به نحوه و چگونگی ترخیص این ماده از گمرک می پردازیم با ما همراه باشید.

واردات پلی کربنات

اکثر پلی کربنات های وارداتی به ایران از کشورهای کره، چین، و بعضا کشورهای اروپایی می باشد. برای واردات پلی کربنات  باید استاندارد های مورد نیاز رعایت شوند. برای این منظور باید به بخشنامه های ارسال شده از طرف سازمان ها و ارگان ذی ربط مراجعه کرد. لازم به ذکر است عدم رعایت قوانین و مقررات شما را در گمرک برای ترخیص کالا با مشکل رو به رو خواهد کرد. به دلیل تغییرات بخشنامه ها در هر دوره امکان توضیحات بیشتر در خصوص بخشنامه و مجوزات لازم در این مقاله وجود ندارد. شما عزیزان برای دریافت آخرین خبرها در زمینه ترخیص پلی کربنات می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص پلی کربنات از گمرک:

ترخیص انواع پلی کربنات

ترخیص ورقه پلی کربنات

ترخیص پلی کربنات بطری

ترخیص پلی کربنات نساجی

ترخیص پلی کربنات ویسکوزیته

ترخیص پلی کربنات رزین الکید

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص پلی کربنات

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پلی کربنات در ردیف 39074000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها سابقه و همکاری با کارشناسان کاردان در زمینه تجارت و بازرگانی، صادرات و واردات، می تواند راهنمای شما در تمامی امور بازرگانی باشد. از خدمات این شرکت تجاری می توان به مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، انجام حواله های بانکی، خرید کالا، انجام تشریفات اداری گمرک و پیگیری اسناد، حمل و نقل کالا و … اشاره کرد. پیشنهاد ما درحوزه بازرگانی این می باشد که امور بازرگانی خود را به ترخیص کاران و کارشناسان در این زمینه بسپارید. تا از تجارتی امن و قانونی در اسرع وقت بهره مند شوید. شما عزیزان می توانید برای هرگونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص پلی کربنات از گمرک  به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *